Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Май » 17 » Оголошення про зміну уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК»

Размещение новостей компаний

Оголошення про зміну уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК»

Распечатать: Оголошення про зміну уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК» | Комментировать: Оголошення про зміну уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК»
Рішенням виконавчої дирекції Фонду № 1977 від 15 травня 2017 р. змінено уповноважену особу Фонду, якій делегуються повноваження ліквідатора АТ «ЗЛАТОБАНК».

Згідно з зазначеним рішенням всі повноваження ліквідатора АТ «ЗЛАТОБАНК», визначені Законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон), зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону, в тому числі з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, окрім повноважень в частині організації реалізації активів банку, делеговано провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту управління активами Славкіній Марині Анатоліївні з 18 травня 2017 р.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 297 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz