Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Март » 16 » Онкохворі діти Західної України отримали життєво необхідний апарат

Размещение новостей компаний

Онкохворі діти Західної України отримали життєво необхідний апарат

Распечатать: Онкохворі діти Західної України отримали життєво необхідний апарат | Комментировать: Онкохворі діти Західної України отримали життєво необхідний апарат
Сьогодні, 15 березня 2018 року, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові отримав гемоаналізатор, завдяки якому можна визначати рівень хіміопрепаратів у онкохворих дітей. Дотепер такий апарат був лише у столичній лікарні «ОХМАТДИТ».

Імунохімічний гемоаналізатор ARCHITECT i1000sr Proсessing module, вартістю 3 047 895 гривень, для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові придбали і встановили благодійні фонди «Таблеточки» та «Крила надії» за підтримки компанії «Київстар».

«Компанія «Київстар» не могла стояти осторонь такої гострої проблеми – нестачі життєво необхідного обладнання для онкохворих діток Західної України. Відтак ми охоче підтримали ініціативу благодійних фондів «Таблеточки» та «Крила надії», виділили 1 мільйон гривень і долучились до придбання гемоаналізатора. Сподіваємось, що це допоможе діткам одужувати якнайшвидше», – зазначила Анна Захараш, директор із корпоративних комунікацій компанії «Київстар».

Кошти на апарат компанія «Київстар» виділила у рамках своєї соціальної ініціативи Sharity, яка закликає усіх небайдужих ділитися добрими справами, підтримувати, впливати й допомагати.

«Більше 10 років ми боремося за те, аби діти Львова та сусідніх регіонів мали найкращі можливості для лікування. Хороші лікарі у нас є, а от з обладнанням важко... Коли дізналися, що у медцентрі стало неможливим робити певні види аналізів, то зрозуміли, що усі діти опинилися під загрозою зриву протокольного лікування, що у випадку онкології є фатальним. Відтак поставили собі за мету — нам потрібен новий апарат. А далі був дуже тривалий шлях довжиною більше року до здійснення мрії — купівлі гемоаналізотора», – говорить Наталія Ліпська, директор благодійного фонду «Крила надії».

«Нажаль, дуже багато дітей в Україні потребують лікування та імунохімічних обстежень. Щороку ми реєструємо близько 1000 нових маленьких онкохворих по всій Україні. Вартість лікування також вражає – це в середньому від 300 тисяч гривень для однієї дитини. Тому, безумовно, допомога не лише від держави, а й від бізнесу та усіх небайдужих українців є для нас дуже важливою», – наголошує Андрій Синюта, головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Не менш вражаючою є сума, яку медичним закладам потрібно витрачати на реагенти для таких обладнань, як імунохімічний гемоаналізатор. Так, для безперебійної роботи апарату, що отримав Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, річна потреба реагентів коштує 460 000 гривень.

«Я вважаю великим досягненням те, що ми об’єднали благодійні фонди, людей і лідерів бізнесу для допомоги онкохворим дітям. Завдяки цьому діти зможуть отримувати якісне лікування поруч з домом. Наша відповідальність, щоб обладнання ефективно використовувалось, і для цього потрібні реагенти. Сьогодні я закликаю всіх українців взяти участь у флешмобі «Марш розбишак» і розповісти про свої дитячі пустощі, згадати смішні ситуації і підтримати дітей, які проводять дитинство в лікарні», – говорить Ольга Кудіненко, засновник благодійного фонду «Таблеточки».

Долучитися до збору коштів на реагенти та допомогти онкохворим дітям Західної України усі небайдужі можуть взявши участь у флешмобі #маршрозбишак пожертвувавши гроші за посиланням – https://kyivstar.ua/sharity

У компанії «Київстар» наголошують, що працюють лише з перевіреними фондами, які мають бездоганну репутацію. Тому користувачі, які зроблять пожертву через Sharity, можуть бути впевнені, що їхні гроші дійдуть до тих, хто дійсно потребує допомоги.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Онкохворі діти Західної України отримали життєво необхідний апарат
Увеличить: Онкохворі діти Західної України отримали життєво необхідний апарат
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 188 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz