Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июнь » 17 » Оновлений мобільний додаток OTP Smart стає ще зручнішим та функціональнішим!

Размещение новостей компаний

Оновлений мобільний додаток OTP Smart стає ще зручнішим та функціональнішим!

Распечатать: Оновлений мобільний додаток OTP Smart стає ще зручнішим та функціональнішим! | Комментировать: Оновлений мобільний додаток OTP Smart стає ще зручнішим та функціональнішим!
З метою подальшого спрощення самостійного управління фінансовими потоками ОТП Банк впроваджує оновлення мобільних додатків системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart для операційних систем Android та iOS, що пропонують користувачам новий покращений функціонал.

Так, оновлення мобільного додатку OTP Smart до найновішої версії дозволить просто зі смартфону користуватися декількома нововведеннями, зокрема:

· здійснювати швидкі перекази між власними рахунками, лише перетягнувши поле одного рахунку на поле іншого та вказавши бажану суму переказу;

· більш зручно керувати найпопулярнішими розділами «Карти» та «Депозити», адже відтепер вони розташовані у верхніх рядках меню головного екрану.

Крім цього, у оновлених версіях мобільних додатків реалізовані інші незначні доопрацювання та виправлення.

«В рамках реалізації комплексної програми діджиталізації банківського обслуговування ми прагнемо забезпечувати все більше переваг і зручностей саме для дистанційного здійснення клієнтами операцій за допомогою онлайн-сервісів – перш за все, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart та її мобільних додатків. Тому нам дуже важливо розвивати функціонал цих сервісів у відповідності до відгуків та прохань самих користувачів», - прокоментував нововведення Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Нагадаємо, з метою надання клієнтам інформації щодо функціоналу системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz