Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2018 » Апрель » 6 » Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018

Размещение новостей компаний

Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018

Распечатать: Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018 | Комментировать: Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018
Ти вже випускник, але досить не вирішив, ким хочеш бути?
Ваша дитина ще ніяк не зацікавилась у виборі професії?
Як отримати престижний європейський диплом?
Як витратити мінімум часу на збір цієї інформації, а отримати як найбільше?


Відвідайте головну освітянську подію Лівобережної України – тринадцяту міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», яка відбудеться за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради 12 -14 квітня 2018 р. у приміщенні Палацу спорту (пр — т Петра Григоренка, 2, станція метро «Палац Спорту»). Вхід на захід безкоштовний.

Для кого та для чого ця виставка проводиться?

Виставка проводиться для старшокласників шкіл, випускників ПТУ, технікумів, студенти вишів, які на виставці матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів. Захід стане помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.

Що я побачу на виставці?


На виставці будуть представлені понад 40 учасників — з України, а також заклади освіти, агенції та установи Литви, Ізраїлю, Польщі, Словаччини, Словенії, США та інших країн. У списку постійних учасників – Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний медичний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Університет фінансів та управління та Університет Марії Кюрі — Склодовської (Польща), а також училища, коледжі, технікуми, заклади професійно-технічної освіти, курси іноземних мов та інші. Учасники виставки мають можливість не тільки продемонструвати свої досягнення, а також встановити нові партнерські зв’язки. На спільному стенді Харківського національного університету радіоелектроніки та Університету економіки з м. Бідгощ (Польща) відвідувачі зможуть дізнатись порядок отримання подвійного диплому. В числі дебютантів виставки: Університет Mykolas Romeris University (Литва), освітні програми за кордоном «OSAC» та інші експоненти.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 181 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz