Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 20 » ОТП Банк отримав нове фінансування від ЄБРР для програми IQ energy

Размещение новостей компаний

ОТП Банк отримав нове фінансування від ЄБРР для програми IQ energy

Распечатать: ОТП Банк отримав нове фінансування від ЄБРР для програми IQ energy | Комментировать: ОТП Банк отримав нове фінансування від ЄБРР для програми IQ energy
В рамках Української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі (UREEFF) ОТП Банк отримав від ЄБРР нове фінансування у розмірі 5,7 млн євро для програми підтримки інвестицій в енергоефективність житлового сектору IQ energy.

Отримані кошти призначені для кредитування тисячі проектів фізичних осіб-позичальників та ОСББ, які планують реалізувати широкий спектр заходів з енергоефективності.

Позичальники, які відповідатимуть критеріям участі у програмі, зможуть отримати кредити на підвищення енергоефективності. Відповідні проекти можуть включати встановлення сучасних енергоефективних котлів на газі та біомасі; теплоізоляцію стін, дахів і підлог на перших поверхах; модернізацію систем теплопостачання; встановлення теплових систем на сонячній енергії та багато інших заходів.

Нагадаємо, станом на кінець червня 2018 року загальна сума виданих ОТП Банком за програмою IQ energy кредитів перевищила 319 млн грн, а з моменту запуску програми IQ energy від ЄБРР кредитними коштами від ОТП Банку на утеплення і підвищення енергозбереження у власних оселях скористалися майже 9 тисяч українців.

«Тисячі українців вже усвідомили необхідність підвищення енергоефективності своїх домогосподарств і скористалися можливістю реалізувати цю потребу за рахунок грантової європейської програми з використанням кредитних коштів від ОТП Банку. Заручившись довірою і фінансовою підтримкою від ЄБРР, ми продовжуємо й надалі популяризувати тренд розумних інвестицій і розширювати доступ наших співвітчизників до програми», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Як партнер програми IQ energy ОТП Банк пропонує найширший перелік кредитних опцій, зокрема: кредити в точках продажу, кредити готівкою, кредитні картки (з безвідсотковим пільговим періодом до 55 днів), кредит під заставу депозиту, заявки на кредити в Інтернет-магазинах.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 82 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz