Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Май » 10 » ОТП Банк та «ВЕКА Україна» підписали меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності

Размещение новостей компаний

ОТП Банк та «ВЕКА Україна» підписали меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності

Распечатать: ОТП Банк та «ВЕКА Україна» підписали меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності | Комментировать: ОТП Банк та «ВЕКА Україна» підписали меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності
З метою об’єднання зусиль у справі розвитку і впровадження енергоефективних технологій в Україні було підписано тристоронній меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності за участі Президента Міжнародної громадської організації «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам», що є співвиконавцем програми фінансування енергоефективності ЄБРР IQ energy, Володимира Шимкіна, Генерального директора одного з найбільших виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій - «ВЕКА Україна» Йозефа Лео Бекхоффа та Члена Правління ОТП Банку, що є партнером програми IQ energy в Україні, Володимира Мудрого.

За допомогою меморандуму партнерами було зафіксовано наміри щодо розширення та поглиблення взаємодії в рамках програми IQ energy, в результаті якої ще більше клієнтів зможуть отримати доступ до якісних технологій і матеріалів, вигідних умов їх фінансування з європейським сервісом і компенсації до 20% інвестицій.

«ОТП Банк був одним із перших партнерів ЄБРР по фінансуванню інвестицій в енергозберігаючі технології. Ми плануємо і надалі розвивати цю актуальну ініціативу підвищення енергоефективності одного з найбільших у Європі житлового сектора всіма доступними нам шляхами. Перш за все, мова йде про надання клієнтам найбільш затребуваних, простих та доступних послуг, що приносять фінансову вигоду для кожного домогосподарства», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, програма фінансування енергоефективності в житловому секторі України в обсязі 75 млн євро передбачає структурний підхід до проблеми раціонального використання енергоресурсів – від енергоаудиту та консультацій з модернізації систем енергопостачання до фінансування таких змін з використанням кредитних коштів ОТП Банку і, за умови дотримання критеріїв Програми, компенсації до 20% інвестицій у рекомендовані технології і матеріали.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 364 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz