Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Сентябрь » 5 » ОТП Банк видав перший в Україні кредит на утеплення ОСББ за європейською програмою IQ energy

Размещение новостей компаний

ОТП Банк видав перший в Україні кредит на утеплення ОСББ за європейською програмою IQ energy

Распечатать: ОТП Банк видав перший в Україні кредит на утеплення ОСББ за європейською програмою IQ energy | Комментировать: ОТП Банк видав перший в Україні кредит на утеплення ОСББ за європейською програмою IQ energy
В рамках програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy перше об'єднання співвласників багатоквартирного будинку – київське ОСББ «Котельникова-31» – отримало кредит у розмірі 467 тис. грн в ОТП Банку на утеплення. За умовами програми, ОСББ отримує компенсацію у розмірі 40% від суми кредиту від європейських донорів.

В рамках проекту буде замінено 66 старих вікон та дверей у будинку, розташованому у Святошинському районі української столиці на нові енергозберігаючі.

«Програма IQ energy вже більше двох років працює в Україні і надає можливість фізичним особам зробити їхнє житло енергоефективним. Однак ми розуміємо, що без централізованого утеплення багатоквартирних будинків вирішити проблему енергоефективності житла в Україні неможливо. Перший проект IQ energy з ОСББ підвищує енергозбереження в будинку, зменшує викиди СО2, а також підвищує комфорт мешканців та вартість їхнього житла. Запрошуємо й інші ОСББ долучитися до програми», — каже керівник програми IQ energy Оксана Булгакова.

Кредитний продукт для ОСББ, спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів, розроблений одним із партнерів програми IQ energy – ОТП Банком. «В рамках співпраці з ЄБРР ОТП Банк надає можливість українським ОСББ зробити теплоізоляцію стін, дахів та підлог; провести модернізацію систем теплопостачання; встановити лічильники тепла, індивідуальні теплові пункти та багатьох інших заходів», – відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

На сайті програми IQ energy розташований каталог з майже 7000 енергоефективних товарів і технологій, які можна придбати та впровадити в рамках програми. За запитом представників ОСББ інженерами програми можуть бути розглянуті і відсутні в каталозі енергоефективні рішення в рамках наявних категорій.

Голова правління ОСББ «Котельникова-31» Микола Костюк: «Лад і тепло у багатоквартирному будинку – це відповідальність, у першу чергу, його мешканців. Ми не чекаємо, коли хтось прийде і вирішить всі наші проблеми, а шукаємо можливості зробити це самостійно. Раді першими в країні скористатися можливістю, наданою донорами, зробити свій будинок теплішим, комфортнішим та екологічнішим».

Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на основну категорію, але й на послуги монтажу, а також супутні матеріали, за умови їх придбання в кредит у банку-партнера програми IQ energy. Компенсацію виплачують у євро на банківський рахунок позичальника в банку, у якому було отримано кредит.

Представники ОСББ, які хочуть провести модернізацію багатоквартирного житла в рамках програми, можуть звертатися до програми за електронною адресою osbb@iqenergy.org.ua.

Умови надання кредитів в ОТП Банку за програмою IQ energy для ОСББ:

• Строк кредитування — до 5 років.
• Сума кредиту — від 200 тис. грн до 2 млн грн.
• Комісія одноразова — 1,25%.
• Річна процентна ставка за користування кредитом — 17,5%.
• Компенсації за програмою IQ energy — 40%
• Комісія щомісячна — відсутня.
• Дострокове погашення кредиту без комісій.

• Валюта кредитування — гривня.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший внесок, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла — 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-505-717.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 73 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz