Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июнь » 28 » ОТП Банк виступив операційним партнером інноваційного платіжного сервісу Uplata.ua

Размещение новостей компаний

ОТП Банк виступив операційним партнером інноваційного платіжного сервісу Uplata.ua

Распечатать: ОТП Банк виступив операційним партнером інноваційного платіжного сервісу Uplata.ua | Комментировать: ОТП Банк виступив операційним партнером інноваційного платіжного сервісу Uplata.ua
З метою спрощення доступу українців до переваг безготівкових платежів із супутніми зручностями і реальною економією в порівнянні з готівкою українська фінтех-компанія реалізувала легкий, доступний сервіс онлайн-платежів Uplata.ua, операційним партнером якого виступив ОТП Банк.

Для максимальної вигоди і комфорту при здійсненні платежів і переказу коштів між картками будь-яких банків в режимі реального часу сервіс Uplata.ua об'єднав в собі цілий набір інструментів: платіжний сайт, мережа терміналів самообслуговування, мобільний додаток і власну платіжну картку Uplata, емітовану ОТП Банком.

Картка Uplata реалізує принцип розумної достатності і максимальної економії, надаючи користувачам безкоштовний випуск та обслуговування, безкоштовне поповнення і зняття коштів, безкоштовні перекази між картками і реальні знижки аж до 100% на платежі на сайті і багато іншого.

«Розвиваючи свої сервіси, ми керуємося філософією надання клієнту максимальних переваг при реалізації його невід'ємних повсякденних фінансових потреб. І з огляду на всі переваги безготівкових розрахунків в даному аспекті, ми прагнемо продемонструвати їх нашим співвітчизникам, які в силу різних обставин не користуються банківськими послугами, а також тим, хто отримав банківську картку в рамках зарплатного проекту і використовує її виключно для зняття готівки в банкоматах», - зазначив Євген Грубий, начальник управління розвитку карткового бізнесу і перехресних продажів АТ «ОТП БАНК».

Завдяки глибокій інтеграції Uplata.ua з ОТП Банком за допомогою відкритих АРI, сервіс забезпечує клієнту зручний інструмент управління рахунком, перегляду балансу і створення заявок на відкриття рахунків в банку, обслуговування картки і зберігання коштів клієнта на рахунках ОТП Банку.

Замовивши картку Uplata, користувач відразу отримає до неї доступ в особистому кабінеті, з можливістю перегляду балансу, отримання виписки, аналізу історії операцій, здійснення платежів на пільгових умовах, в той час як сама картка буде доставлена за вказаною адресою.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz