Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Декабрь » 27 » ОТП Капітал розширює пенсійний бізнес. Компанія купила пенсійний фонд «ФріФлайт»

Размещение новостей компаний

ОТП Капітал розширює пенсійний бізнес. Компанія купила пенсійний фонд «ФріФлайт»

Распечатать: ОТП Капітал розширює пенсійний бізнес. Компанія купила пенсійний фонд «ФріФлайт» | Комментировать: ОТП Капітал розширює пенсійний бізнес. Компанія купила пенсійний фонд «ФріФлайт»
Компанія ОТП Капітал стала одноосібним засновником недержавного пенсійного фонду «ФріФлайт» замість «Науково-виробничого підприємства «Укрпромінвест». Фонд був заснований у 2007 році для недержавного пенсійного забезпечення його учасників, незалежно від місця та характеру їх роботи. Наразі учасниками фонду є 191 людина, а активи фонду складають 736 тис. грн.

«Наразі це невеликий фонд, але в нас на нього великі плани. Ми плануємо переорієнтувати фонд виключно на валютні активи. Таким чином, учасники фонду отримуватимуть фактично валютну дохідність та матимуть захист від девальвації, оскільки накопичення оцінюватимуться за поточним валютним курсом НБУ. З перезапуском цього фонду та стартом його продажів, в тому числі і через відділення ОТП Банку, ми розширюємо лінійку наших пенсійних фондів та пропонуємо унікальний продукт нашим клієнтам», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Компанія ОТП Капітал керує активами пенсійного фонду «ФріФлайт» ще з серпня 2017 року, але не повністю визначала його інвестиційну стратегію, що була встановлена Радою пенсійного фонду, обраною попереднім засновником. Зі зміною засновника та формуванням нової Ради фонду, компанія ОТП Капітал повністю контролює та відповідає за роботу цього недержавного пенсійного фонду.


Недержавний пенсійний фонд «ФріФлайт» є другим відкритим пенсійним фондом, що контролюється компанією з управління активами «ОТП Капітал». Флагманський фонд «ОТП Пенсія» наразі налічує 41 100 учасників, які зберігають у фонді 131 млн грн. Також компанія управляє активами професійного фонду «Магістраль», що відноситься до Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України та має 38 млн грн. активів і 326 470 учасників.

Діяльність недержавних пенсійних фондів полягає у залученні пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестуванні цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку.
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 117 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz