Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Ноябрь » 6 » ПАТ «БГ БАНК» ВЛАШТОВУЄ ЯРМАРОК-РОЗПРОДАЖ МАЙНА

Размещение новостей компаний

ПАТ «БГ БАНК» ВЛАШТОВУЄ ЯРМАРОК-РОЗПРОДАЖ МАЙНА

Распечатать: ПАТ «БГ БАНК» ВЛАШТОВУЄ ЯРМАРОК-РОЗПРОДАЖ МАЙНА | Комментировать: ПАТ «БГ БАНК» ВЛАШТОВУЄ ЯРМАРОК-РОЗПРОДАЖ МАЙНА
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запрошує представників ЗМІ на перший аукціон, що влаштовує ПАТ «БГ БАНК» для розпродажу майна.

Столи, стільці, дивани, сейфи, металеві шафи, банкомати, відеодомофони, кондиціонери, комп’ютери та інше майно ПАТ «БГ БАНК» продаватимуть через ярмарок-розпродаж. Це дозволить потенційним покупцям особисто ознайомитись з товарами і максимально точно визначити їхню цінність.

ФГВФО зацікавлений в реалізації цих товарів за ринковою ціною і забезпечує максимально можливий доступ для всіх потенційних покупців.

Взяти участь у торгах можуть і фізичні, і юридичні особи. В ході аукціону ціна продажу може бути знижена, за деякими позиціями, до 80% від початкової вартості. Крок пониження ціни – 50 гривень кожної хвилини.

Ярмарок-розпродаж облаштовано у Києві на складі за адресою вул. Червоноткацька, 46.

Дата та час проведення: 7 листопада 2018 року о 10:00.

Акредитація ЗМІ триває до 17:00 06 листопада 2018 року.
Контактна особа:
Віталій Дячук
тел.: +38 050-826-73-17
e-mail: press@fg.gov.ua


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 106 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz