Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 28 » ПАТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів

Размещение новостей компаний

ПАТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів

Распечатать: ПАТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів | Комментировать: ПАТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів
ПАТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє, що 11 квітня 2017 року о 10:00 годині відбудуться позачергові загальні збори акціонерів.

Збори відбудуться за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Кудрявський узвіз, 2, кабінет №1.

Реєстрація акціонерів буде проводитись 11 квітня 2017 року з 9:00 год. До 09:45 год. За місцем проведення загальних зборів.

Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах – станом на 24 годину 05 квітня 2017 року.

Акціонерам при собі мати документ, що посвідчує особу. Уповноваженим представникам акціонерів необхідно мати довіреність, оформлену відповідно до чинного законодавства, та документ, що посвідчує особу.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 430 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz