Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2019 » Январь » 20 » Покриття мережі 4G Київстар

Размещение новостей компаний

Покриття мережі 4G Київстар

Распечатать: Покриття мережі 4G Київстар | Комментировать: Покриття мережі 4G Київстар
Київстар з випередженням строків, виконує вимоги встановлені особливими умовами ліцензії щодо запровадження зв’язку 4G з використанням радіочастот діапазону 1800 МГц на території України.

Нагадаємо, що умови ліцензії передбачають забезпечення покриття протягом 12 місяців території з не менше 90% населення кожного обласного центру України, а протягом 42 місяців –не менше 90% населення кожного населеного пункту з населенням понад 10 тисяч чоловік.

На сьогодні мережа LTE зв’язку Київстар охоплює 22 обласні центри України, а також адміністративні центри Донецької та Луганської областей. Крім того, зв’язок 4G Київстар працює у 93 містах з населенням понад 10 тис чоловік, та 3503 сільських населених пунктів. Загальна кількість населених пунктів, де доступний зв’язок 4G Київстар – 3619.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz