Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2017 » Декабрь » 4 » Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області"

Размещение новостей компаний

Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області"

Распечатать: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області" | Комментировать: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області"
Дніпро. 4 грудня 2017 року – Сьогодні ми представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області", яку реалізували Google Україна у співпраці з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та Міською радою м. Дніпро. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт "Мандруй Дніпропетровською областю" (https://discover-dp.com.ua/), де всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші для відвідування місця області. Цей сайт приєднається до вже представлених раніше проектів інших областей України на порталі https://discover.net.ua/


Завдяки 3D-турам на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку набережною Дніпра і помилуватися водоспадом "Поріг ревучий" з висоти пташиного польоту, зазирнути в Костел святого Миколая в м. Кам'янське, ознайомитися з експозицією Дніпровського національного історичного музею та відкрити для себе інші цікаві місця області.


Обравши на карті об'єкт, який цікавить, можна подивитися, що є поруч і де можна зупинитися, контактну інформацію, а за допомогою опції "Моя подорож" на сайті легко скласти маршрут цікавими пам'ятками області, поділитися ним з друзями і запросити їх вирушити в подорож разом.

В рамках кампанії на сайт www.ecoukraine.org додано інформацію щодо екологічних проблем Дніпропетровської області. Цей сайт містить простий у використанні сервіс для інформування державних органів про екологічні проблеми і порушення. Користувач фотографує смартфоном або планшетом, зазначає місце, де була зроблена фотографія на Картах Google і відправляє запит на веб-сайт. Система на сайті створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту.

Крім того, на сайті www.biz.ecoukraine.org представлена веб-система управління процесами охорони навколишнього середовища myECO для малого і середнього бізнесу. Це спільна ініціатива з місцевою екологічною інспекцією; пілотний проект, який можна використовувати по всій Україні. Він являє собою алгоритмічний калькулятор, який на основі аналізу даних про компанії та чинного законодавства визначає законність і можливі напрямки перевірки місцевої екоінспекції, допомагає малому бізнесу бути готовим документально до подібних перевірок і виправляти можливі проблемні моменти. Це також інструмент для екоінспекції, який допомагає інспектору краще робити свою роботу і мінімізує можливі прояви корупції.


Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів було проведено семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Члени Товариства Локальних Гідів Google нанесли і відредагували на Картах Google понад 2000 вулиць Дніпра, а в рамках семінару по роботі з Картами Google місцеві студенти та Локальні Гіди провели квест Дніпром, за результатами якого на Карти було нанесено багато соціально значущих об'єктів і ступінь їхньої доступності для різних категорій населення.

Ця кампанія є частиною проекту Google "Цифрове перетворення регіонів України".

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області"
Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області" Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області" Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Дніпропетровської області"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 277 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz