Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Февраль » 7 » Представництво «Microsoft» в Україні очолив новий генеральний директор (Country Manager) — Ян Пітер де Йонг

Размещение новостей компаний

Представництво «Microsoft» в Україні очолив новий генеральний директор (Country Manager) — Ян Пітер де Йонг

Распечатать: Представництво «Microsoft» в Україні очолив новий генеральний директор (Country Manager) — Ян Пітер де Йонг | Комментировать: Представництво «Microsoft» в Україні очолив новий генеральний директор (Country Manager) — Ян Пітер де Йонг
Компанія «Microsoft» анонсувала призначення Яна Пітера де Йонга (Jan Peter de Jong) на посаду генерального директора (Country Manager) представництва «Microsoft» в Україні з 1 лютого 2019.

У своїй ролі Ян Пітер відповідатиме за стратегічне зростання, трансформацію українських клієнтів та партнерів, а також посилений фокус на цифровізацію країни.

«Я схвильований тим, що буду очолювати представництво «Microsoft» в Україні. Ринок України важливий і зростаючий регіон у Центральній та Східній Європі. Я з нетерпінням чекаю на початок спільної роботи з командою в Україні, з клієнтами та партнерами «Microsoft», а також з урядом і суспільством для подальшої цифровізації країни», — зазначив Ян Пітер.

Ян Пітер має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері продажів, управління IТ-послугами і цифровою трансформацією. Ян Пітер пропрацював понад 5 років у регіоні Центральної та Східної Європи та в Україні.
У той самий час, корпорація висловлює подяку Георгію Ранделову (George Randelov), котрий більше року виконував обов'язки генерального директора «Microsoft» в Україні, поєднуючи зі своєю основною посадою Регіонального директора з питань державного сектора 24 країн регіону Центральної та Східної Європи.
*******

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Представництво «Microsoft» в Україні очолив новий генеральний директор (Country Manager) — Ян Пітер де Йонг
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 95 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz