Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 14 » ПриватБанк та Mastercard представили цифровий безконтактний гаманець

Размещение новостей компаний

ПриватБанк та Mastercard представили цифровий безконтактний гаманець

Распечатать: ПриватБанк та Mastercard представили цифровий безконтактний гаманець | Комментировать: ПриватБанк та Mastercard представили цифровий безконтактний гаманець
Відтепер держателі карток Mastercard від ПриватБанку можуть використовувати смартфон як зручний та надійний засіб безконтактної оплати

Київ, 14 березня, 2017 р. – Компанія Mastercard та ПриватБанк презентували цифровий безконтактний гаманець на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES) в Україні. Він дозволить користувачам швидко та безпечно розраховуватися у фізичних торгових точках за допомогою смартфону – на POS-терміналах, які підтримують технологію безконтактної оплати Mastercard.

«Безконтактний гаманець – це чудова нагода для понад 5 мільйонів наших клієнтів, які вже користуються електронним банком на власних мобільних пристроях – а також для тих, хто планує скористатися цифровими послугами, при оплаті покупок відмовитися не лише від готівки, а й взагалі від фізичних карток, – зазначив Олександр Шлапак, голова правління ПриватБанку. – Дякуючи співпраці банку та Mastercard, сьогодні речі, які ще 5 років тому вважалися фантастикою, увійшли у буденне життя українців. Стратегічним напрямком розвитку банку є поширення власних технологій задля розвитку держави. Найпопулярніший в Україні мобільний банк Приват24 найближчим часом стане базою для розвитку загальнонаціональних і регіональних цифрових сервісів (електронний квиток, картка городянина) та інших проектів smart country».

NFC-гаманець доступний для мобільних пристроїв з версією програмного забезпечення Android 4.4 KitKat і вище з вбудованим NFC-чіпом. Для того, щоб безконтактно сплачувати за покупки смартфоном, користувачам потрібно встановити та активувати NFC-оплати у додатку Приват24, і в торговій точці просто піднести розблокований телефон до термінала.

«Сьогодні ми спостерігаємо підвищений інтерес українців до тренду «розумних» речей як платіжних інструментів. За даними наших досліджень, українці скоріше залишать вдома гаманець ніж смартфон, з яким вони проводять щонайменше 4 години на день. Безконтактні розрахунки свого часу зробили революцію на платіжному ринку країни – і сьогодні вони виходять на новий етап розвитку, коли смартфон стає універсальним інструментом зв’язку та здійснення зручних і безпечних безконтактних оплат», – підкреслила Віра Платонова, генеральний директор Masterсard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Рішення працює на глобальній цифровій платформі токенізації Mastercard Enablement Digital Service (MDES), що перетворює будь-який пристрій з підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент. Платформа була представлена у 2013 році. Сьогодні серед операторів цифрових гаманців, що працюють з MDES, такі гіганти як Apple, Samsung та Google. Під час відцифрування платіжної картки створюється унікальний токен, використання якого забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

Мережа безконтактних розрахунків в Україні активно розширюється: сьогодні понад 50% POS-терміналів в торгових точках приймають такий вид оплат . Безконтактно, зокрема за допомогою смартфона, можна розрахуватися у вендингових апаратах, паркоматах, на АЗС, оплатити проїзд у громадському транспорті Києва. Так, наприклад, за майже два роки існування технології в метро користувачі більше 7 млн. разів розрахувалися безконтактними картами і пристроями. При цьому 72% українських онлайн-користувачів стверджують, що надали б перевагу оплатам саме за допомогою смартфона

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 295 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz