Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Сентябрь » 13 » ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті

Размещение новостей компаний

ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті

Распечатать: ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті | Комментировать: ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
ПриватБанк забезпечить жителям Мукачева безкоштовний випуск миттєвих безконтактних карток MasterCard, за допомогою яких городяни зможуть оплачувати проїзд у міському транспорті. Як повідомили в банку, проект електронного квитка у нових автобусах, що реалізовується міською владою за підтримки MasterCard, дозволить усім власникам таких карток банку оплачувати проїзд швидко та зручно, без готівки – одним дотиком картки PayPass.

«Ми вітаємо наших колег з великого держбанку та MasterCard, які активно долучилися до національної програми ПриватБанку з впровадження електронних квитків у міському транспорті, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. – Зі свого боку ми забезпечимо випуск всім бажаючим безкоштовних безконтактних карток для оплати проїзду, покупок, при цьому, щоб користуватися такою карткою, не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку, миттєвими передплаченими картками можуть користуватися всі охочі».

Отримати картку ПриватБанку для безконтактної оплати проїзду в міському транспорті можна в будь-якому відділенні ПриватБанку в Мукачево. Оформлення картки триває не більше 5 хвилин, городяни, які не є клієнтами ПриватБанку, зможуть отримати картку, зареєструвавшись за номером мобільного телефону.

Нагадаємо, минулого тижня Житомир став першим містом в Україні, де ПриватБанк запустив принципово нову технологію оплати в транспорті безконтактними банківськими картками. Окрім того, уже в 17 українських містах можна придбати та закомпостувати електронний квиток за допомогою мобільного додатка Privat24, просканувавши QR-код зі спеціального стикера в транспорті.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 187 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz