Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Август » 17 » Пробіжи за свого героя!

Размещение новостей компаний

Пробіжи за свого героя!

Распечатать: Пробіжи за свого героя! | Комментировать: Пробіжи за свого героя!
День Незалежності – це нагода вшанувати тих, кому ми завдячуємо своєю свободою. З цією метою в Києві пройде забіг Шаную воїнів, біжу за героїв України.

Цей захід організовано для того, щоб кияни мали змогу подякувати героям, які захищали їх від війни. Адже ще декілька років тому мужні воїни були звичайними хлопцями, що жили в тому ж місті, ходили тими ж вулицями, дивились те саме кіно. Але однієї миті вони вирішили, що мусять захищати Батьківщину. Тепер на їх честь на ВДНГ ми організовуємо забіг, де кожен учасник зможе подолати 5 км з ім’ям одного із загиблих героїв на стартовому номері – таким чином віддати шану своєму захиснику.

За підтримки посольства США в Україні до заходу долучиться Джордж Луц – організатор щорічного американського забігу для вшанування загиблих військових “Run for the Fallen”.

Забіг організовано в рамках соціального проекту Voїny, який заохочує суспільство та державні інституції до гідного вшанування пам'яті загиблих воїнів неоголошеної російсько-української війни.

Запрошуємо всіх охочих стати частиною нової національної традиції вшанування героїв, які віддали своє життя за Україну.

Реєстрація та подія на Facebook https://www.facebook.com/events/217865288855816/

9:00 Видача стартових номерів
9:30 Відкриття маршруту
10:00 Старт забігу

11:30 Прес-брифінг з Джорджем Лутцом та Олегом Дурмасенко

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Пробіжи за свого героя!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 104 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz