Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Декабрь » 16 » Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в Україні

Размещение новостей компаний

Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в Україні

Распечатать: Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в Україні | Комментировать: Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в Україні
За результатами третього щорічного конкурсу серед гравців українського ринку e-commerce і FinTech PSM Awards-2018, проведеного експертним виданням PaySpace Magazine, інкубаційна програма для фінтех-стартапів OTP Open Banking Lab отримала нагороду «За внесок в розвиток сфери стартапів».

За методологією видання, найкращі компанії у 21 номінації визначалися шляхом голосування, в якому взяли участь не лише читачі онлайн-журналу, а й провідні експерти ринку. Таким чином, за результатами різнобічного голосування з-поміж компаній та проектів, що сприяють розвитку стартапів в Україні, найбільшу підтримку отримав саме проект OTP Open Banking Lab.

«Ми завжди шукаємо рішення для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами, і проект Open Banking Lab став для нас чудовою нагодою зібрати найкращі стартапи та надати їм можливість відшліфувати та актуалізувати свої продукти, що наразі допомогають нам у досягненні цієї мети. Добрим знаком, що ми рухаємося у правильному напрямку є те, що окрім власне наших клієнтів, результативність та значимість проекту відзначається також експертами ринку», - зазначив керівник проекту Open Banking Lab у АТ «ОТП Банк» Ігор Руснак.

Нагадаємо, Open Banking Lab – спільна інкубаційна програма ОТП Банку, НБУ та 1991 Open Data Incubator, що першою в Україні просуває концепцію відкритого банкінгу. В рамках програми НБУ і ОТП Банк надали доступ до open data і корпоративних API, на базі яких стартапи розробили та адаптували свої продукти. В результаті, крім грошового призу в розмірі $ 10 тисяч, який отримав переможець програми - проект YouScore, підтримку в подальшій доробці та просуванні системи також отримали ще три проекти-випускника програми: Future Agro Finance, CoinyPay та bNesis.
___________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 91 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz