Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Март » 4 » QoS для технології AMD MxGPU показує найкращі результати разом із Citrix XenServer 7.4

Размещение новостей компаний

QoS для технології AMD MxGPU показує найкращі результати разом із Citrix XenServer 7.4

Распечатать: QoS для технології AMD MxGPU показує найкращі результати разом із Citrix XenServer 7.4 | Комментировать: QoS для технології AMD MxGPU показує найкращі результати разом із Citrix XenServer 7.4
Сьогодні AMD повідомляє про доступність першого у світі апаратного рішення для віртуалізації GPU – AMD MxGPU для Citrix XenServer 7.4. Завдяки одночасній підтримці Citrix XenDesktop і XenApp, AMD MxGPU є гнучким рішенням для різних бізнес-додатків.

Корпоративні користувачі можуть отримати наступні переваги від технології AMD MxGPU:

• Надійна і передбачувана інфраструктура. Технологія віртуалізації графіки AMD MxGPU забезпечує найкращі параметри QoS (Quality of Service) одночасно з продуктивністю, що аж до 9 разів вище, ніж у конкурентних рішень. Це означає, що ІТ-менеджери будуть отримувати менше дзвінків про несподівані уповільнення роботи систем, а користувачі будуть впевнені у тому, як відбуваються їхні робочі процеси.

• Більша гнучкість для співробітників, що працюють вдома. Технологія AMD MxGPU заснована відповідно до стандарту галузі SR-IOV (Single-Root I/O Virtualization) і забезпечує підтримку до 16 дистанційних користувачів на кожен GPU. AMD пропонує рішення для різних галузей промисловості, у тому числі:
o Архітектура, проектування і будівництво (AEC)
o Медіа та Розваги
o Нафта та газ
o Географічні Інформаційні Системи (ГІС)
o Виробництво
o Освіта

• Постійне лідерство у сфері OpenSource разом з драйвером KVM Host. Драйвер Virtualized Graphics KVM вже доступний для всієї спільноти open-source, і постачальники хмарних послуг разом з корпораціями можуть налаштувати MxGPU GIM (Guest Interface Manager) у відповідності до свого промислового середовища та створювати продукти, що відповідають унікальним потребам замовників.

У міру того як все більша кількість незалежних розробників будуть підтримувати GPU-прискорення для того, щоб надати багатіший досвід кінцевим користувачам, прив’язаний до GPU рівень QoS залишиться найважливішим параметром для корпоративних ЦОД. AMD MxGPU пропонує елегантне рішення, забезпечуючи QoS світового рівня разом з відеокартами AMD FirePro S7100-серії.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 153 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz