Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Март » 23 » Rakuten Viber запрошує стартапи взяти участь в акселераторі Techstars

Размещение новостей компаний

Rakuten Viber запрошує стартапи взяти участь в акселераторі Techstars

Распечатать: Rakuten Viber запрошує стартапи взяти участь в акселераторі Techstars | Комментировать: Rakuten Viber запрошує стартапи взяти участь в акселераторі Techstars
Viber запрошує стартапи взяти участь у новій міжнародній програмі розвитку бізнесу від Rakuten і Techstars. Ця кураторська програма, що триватиме 3 місяці, буде проводитися в Сінгапурі. Основною метою є представлення інноваційних ідей з обміну повідомленнями, а також підтримка зв'язку між представниками бізнесу та користувачами.

Програма передбачає вивчення всих основних функцій додатків для спілкування: обмін повідомленнями, покупки, платежі, AR і VR, технічна оптимізація, маркетинг та аналітика. З усіх претендентів будуть відібрані 10 стартапів, їх представники відправляться до Сінгапуру. На даний момент відкритий прийом заявок на участь, зареєструватися можна до 8 квітня. Програма стартує в липні і триватиме до жовтня. Demo-день призначений на 11 жовтня. У цей день учасники матимуть можливість поділитися своїми ідеями з сотнями інвесторів по всьому світу.
Куратори-представники з усіх підрозділів Rakuten, включаючи Viber, зможуть попрацювати з відібраними стартапами у форматі тісної співпраці.

У Viber, безумовно, є, чим поділитися: компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Тель-Авіві, у своєму розпорядженні сотнями мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу. Вона також є офіційним каналом зв'язку футбольного клубу «Барселона», офіційним месенджером команди Golden State Warriors і офіційною платформою для спілкування Національної баскетбольної асоціації.

«Ми щасливі анонсувати запуск глобальної програми з розвитку. Довгий шлях, який Viber вже виконав від невеликого месенджера до провідної світової комунікаційної платформи, навчив нас багатьом тонкощам сучасного ринку зв'язку. У нас є багатий досвід, ідеї та знання, якими ми готові поділитися. Також, я впевнений, що і нам буде чому повчитися у команд-учасників», ̶ прокоментував генеральний директор Viber Джамела Агауа.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Rakuten Viber запрошує стартапи взяти участь в акселераторі Techstars
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 229 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz