Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Октябрь » 21 » Рішення AMD для нового клієнта Cray

Размещение новостей компаний

Рішення AMD для нового клієнта Cray

Распечатать: Рішення AMD для нового клієнта Cray | Комментировать: Рішення AMD для нового клієнта Cray
Компанія Cray і AMD продовжують співпрацю, спрямовану на створення кращих рішень для суперкомп’ютерів. Новим клієнтом Cray стала команда Haas Formula-1, яка планує використовувати кластерну систему Cray CS500 на базі процесора AMD EPYC ™ 7000.

Це дасть можливість вдосконалити конструкції автомобілів за допомогою технології обчислювальної гідродинаміки (CFD).

Беручи участь у високотехнологічному та екстремальному виді спорту, команди Формули-1 повинні бути оснащені спеціальним обладнанням для моделювання, щоб постійно вдосконалювати свої гоночні боліди.

Однак, можливості використання CFD-розрахунків сильно обмежені поточним регламентом. За допомогою суперкомп'ютерів Cray на базі процесорів AMD EPYC команди зможуть отримати максимум переваг від аналізу обчислювальних гідродинаміки, незважаючи на всі наявні обмеження.
_______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 119 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz