Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Сентябрь » 24 » Розпочався продаж AMD Athlon 200GE

Размещение новостей компаний

Розпочався продаж AMD Athlon 200GE

Распечатать: Розпочався продаж AMD Athlon 200GE | Комментировать: Розпочався продаж AMD Athlon 200GE
AMD повідомила про початок світових продажів процесора AMD Athlon 200GE з графікою Radeon Vega 3, оптимізованого для щоденної роботи на ПК.

Поєднання архітектури ядер x86 «Zen» і графіки Radeon ™ «Vega» дозволило створити універсальний процесор Athlon 200GE для настільних ПК, який забезпечує надійну роботу для широкого спектру задач: від щоденних, таких як серфінг в інтернеті, до більш важких навантажень, наприклад, ігор у високій роздільній здатності.

Він забезпечує до 67% вищу продуктивність графіки і до двох разів більше обчислювальної потужності, обганяючи конкурентів на 84% в іграх з високою роздільною здатністю.

Athlon 200GE прекрасно підходить для доступних і сучасних ПК для дітей, сімейного використання і домашніх кінотеатрів, а також відмінно підійде для невеликих офісів. Застосування новітніх технологій 2018 року забезпечує йому великий запас продуктивності для роботи і розваг.
__________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 107 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz