Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2018 » Июнь » 6 » SAS продовжує багаторічну угоду про технологічне партнерство з Amadeus

Размещение новостей компаний

SAS продовжує багаторічну угоду про технологічне партнерство з Amadeus

Распечатать: SAS продовжує багаторічну угоду про технологічне партнерство з Amadeus | Комментировать: SAS продовжує багаторічну угоду про технологічне партнерство з Amadeus
Скандинавські авіалінії (Scandinavian Airlines, SAS) є одним з перших клієнтів Amadeus серед авіакомпаній: минулого року партнерським відносинам компаній виповнилося 30 років. Сьогодні Amadeus і SAS оголосили про продовження свого багаторічного партнерства і, зокрема, про продовження угоди про дистрибуцію. Це гарантує, що всі тарифи і ціни SAS будуть, як і раніше, доступні для партнерів авіакомпанії з числа туристичних агентств при роботі через систему Amadeus.

Каті Андерссон (Kati Andersson), віце-президент з цифрових каналів продажів і дистрибуції у SAS, коментує: «Ми дуже раді продовженню нашої успішної співпраці з Amadeus. Ті бізнес-тревел- і туристичні агентства, з якими ми працюємо, як і раніше, залишаються важливим елементом у нашій стратегії, і завдяки їм наші клієнти можуть скористатися найзручнішим каналом обслуговування».

Крім розвитку напряму роботи з туристичними агентствами, в рамках партнерства авіакомпанія зможе продовжити використання повного пакету рішень Altéa, в тому числі систем інвентарного контролю, систем бронювання, рішень для продажу квитків і управління вильотами. Технології Amadeus допомагають SAS досягати ключових бізнес-пріоритетів, дозволяючи оптимізувати діяльність у найрізноманітніших напрямах, у тому числі в обслуговуванні пасажирів, управлінні виручкою та обробці платежів.

«Дана угода є свідченням тісних взаємин, які ми вибудовуємо з SAS протягом останніх тридцяти років. Ці відносини побудовані на принципах взаєморозуміння і підкріплюються нашими передовими системами дистрибуції і технологічними рішеннями. В Amadeus ми постійно впроваджуємо інновації для задоволення потреб клієнтів. Ми продовжимо працювати з SAS над підвищенням операційної ефективності, допомагаючи їм з реалізацією їхньої бізнес-стратегії сьогодні та в майбутньому», – коментує Мануель Мідон (Manuel Midon), керуючий директор Amadeus з роботи з авіакомпаніями в Північній і Західній Європі.

______________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: SAS продовжує багаторічну угоду про технологічне партнерство з Amadeus
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 175 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz