Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 7 » Середовище розробки додатків Mentor Graphics HPC відтепер доступне для CPU AMD EPYC™ і Ryzen™, а також GPU AMD Radeon Instinct™

Размещение новостей компаний

Середовище розробки додатків Mentor Graphics HPC відтепер доступне для CPU AMD EPYC™ і Ryzen™, а також GPU AMD Radeon Instinct™

Распечатать: Середовище розробки додатків Mentor Graphics HPC відтепер доступне для CPU AMD EPYC™ і Ryzen™, а також GPU AMD Radeon Instinct™ | Комментировать: Середовище розробки додатків Mentor Graphics HPC відтепер доступне для CPU AMD EPYC™ і Ryzen™, а також GPU AMD Radeon Instinct™
— Sourcery CodeBench Lite Edition розширює можливості для високопродуктивних обчислювальних додатків на багатоядерних гетерогенних архітектурах —

Київ — 6 листопада 2018 – Компанія AMD (NASDAQ: AMD) повідомила про те, що середовище для розробки Mentor Graphics® Sourcery™ CodeBench Lite Edition відтепер доступне для процесорів AMD EPYC™ і Ryzen™, а також для графічних процесорів AMD Radeon Instinct™.

Sourcery CodeBench Lite Edition — це безкоштовне середовище для розробки наукових і високопродуктивних додатків на базі C/C++ і Fortran. Створене для складних багатоядерних гетерогенних архітектур, воно дозволяє виконувати інструкції на графічних процесорах AMD Radeon Instinct™ через стандартні галузеві інтерфейси OpenMP® та OpenACC (API). Останній реліз включає в себе інструменти розробки C/C++ і Fortran на базі GNU для платформ Linux.

«Інноваційні апаратні технології AMD разом з провідним середовищем Mentor Sourcery CodeBench Lite допоможуть базі користувачів компанії, що зростає, розробляти високопродуктивні рішення та випускати вбудовані продукти, — заявив доктор Ренді Аллен, директор з поглиблених розробок в Mentor Embedded Platform Solutions. — Це інтегроване рішення дозволить замовникам компанії AMD створювати, налагоджувати та аналізувати вбудоване ПЗ для багатоядерних, гетерогенних додатків з високою продуктивністю й низкою оптимізацій».

«Mentor Sourcery CodeBench Lite Edition дозволяє розробникам і вченим створювати оптимізовані додатки для процесорів і графіки компанії AMD, — сказав Аджит Метью, корпоративний віце-президент компанії AMD з програмної розробки в сфері обчислень й машинного навчання. — Поєднуючи типові мови програмування для HPC з можливістю націлено запускати код на AMD Radeon Instinct™, а також використовуючи стандартні галузеві специфікації, Sourcery CodeBench Lite Edition дозволяє розробникам приборкати ресурси CPU та GPU від AMD для нового покоління HPC-додатків».

У 2014 році AMD і Mentor Graphics (зараз Mentor, підрозділ Siemens) створили програмну екосистему для вбудованих систем, що дозволяє розробникам пропонувати потужні інструменти з відкритим кодом для побудови, налагодження, аналізу та оптимізації вбудованого ПЗ. Разом з релізом Sourcery CodeBench (AMD GCN) Lite Edition, компанія AMD розширює можливості проекту на ринок HPC, дозволяючи використовувати для обчислень прискорювачі Radeon Instinct™.
_____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 95 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz