Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Январь » 31 » Що таке депозитні сейфи в ОТП Банку і «з чим їх їдять»?

Размещение новостей компаний

Що таке депозитні сейфи в ОТП Банку і «з чим їх їдять»?

Распечатать: Що таке депозитні сейфи в ОТП Банку і «з чим їх їдять»? | Комментировать: Що таке депозитні сейфи в ОТП Банку і «з чим їх їдять»?
У рамках пілотного проекту із загальної діджиталізації відділень АТ «ОТП Банк» доповнив зони самообслуговування для клієнтів у відділеннях «Соборне» (м. Біла Церква) та «Михайлівське» (м. Київ) спеціальними депозитними сейфами.

Депозитний сейф в ОТП Банку дозволяє здійснювати операції поповнення карткових рахунків як держателем основної, так і держателем додаткової картки, та за наявності картки банку здійснювати поповнення власних поточних та ощадних рахунків у гривні.

Крім того, фізичні особи-підприємці, які є власниками корпоративних карток ОТП Банку, можуть здійснювати поповнення рахунку 2605, а також поповнення рахунку 2600, як надходження страхових послуг, як внесення торгової виручки (за товари), як внесення виручки від надання послуг або як внесення власних заощаджень готівкою.

«Ми завжди намагаємось пропонувати нашим клієнтам альтернативи. Наші нові депозитні сейфи – це ще одна опція, ще один сервіс і ще одна можливість зробити контакт з банком комфортнішим і продуктивнішим», - відзначила Леся Сирота, Директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк постійно інвестує у розвиток як мережі відділень і їх якісного оздоблення задля комфорту клієнтів, так і у розвиток дистанційних електронних каналів обслуговування, які відповідають сучасним потребам користувачів. Серед технологічних наробків в рамках програми діджиталізації варто відзначити: сучасну систему Інтернет-банкінгу OTP Smart із повнофункціональними мобільними додатками; інтелектуальне рішення для контакт-центру - «робот Леся» (IVR), який здатний до автоматичного розпізнавання людської мови; функцію платежів на базі Telegram-бота; можливість дистанційного погашення кредитів; систему електронної черги у пілотних відділеннях банку; з'єднання з довідковим центром через Skype тощо.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 281 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz