. За підсумками 26 занять студенти різного...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2017 » Декабрь » 19 » Студенти ХПІ презентують власні 3D-моделі комп'ютерних персонажів

Размещение новостей компаний

Студенти ХПІ презентують власні 3D-моделі комп'ютерних персонажів

Распечатать: Студенти ХПІ презентують власні 3D-моделі комп | Комментировать: Студенти ХПІ презентують власні 3D-моделі комп
22 грудня в НТУ «ХПІ» відбудеться вручення сертифікатів випускникам першого факультативу «Основи створення комп'ютерних 3D-ігор». За підсумками 26 занять студенти різного рівня підготовки кількох факультетів Політеху створили власні 3D-моделі персонажів і частину рівня гри в Unity. На заході покажуть результати студентських розробок.

Дата і час: 22 грудня 2017 року, п'ятниця. Початок о 12.00.

Місце проведення: НТУ «ХПІ» (вул. Кирпичова, 2), Вечірній корпус, аудиторія Інформаційно-обчислювального центру.
Організатор факультативу: Науково-практичний студентський гурток «Комп'ютерні інженери» (керівник — професор Ольга Козіна) кафедри обчислювальної техніки та програмування НТУ «ХПІ».

Як відзначають організатори, за час проведення факультативу вдалося не тільки навчити студентів новим навичкам, але й підготувати ґрунт для реалізації їхніх комерційних проектів і збільшити кількість самозайнятих громадян України в ІТ-сфері.

Додаткову інформацію про факультатив можна дізнатися на сайті секції www.kozina.com.ua, а також за телефоном 050-402-31-18.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Студенти ХПІ презентують власні 3D-моделі комп
Увеличить: Студенти ХПІ презентують власні 3D-моделі комп
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 383 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz