Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2016 » Октябрь » 23 » У Facebook запустили бота для оплати комунальних послуг

Размещение новостей компаний

У Facebook запустили бота для оплати комунальних послуг

Распечатать: У Facebook запустили бота для оплати комунальних послуг | Комментировать: У Facebook запустили бота для оплати комунальних послуг
В Україні оплачувати комунальні послуги тепер можна за допомогою спеціального бота в Facebook Messenger. ПриватБанк першим з українських банків запустив у Facebook платіжного бота «Мої платежі», який допоможе вчасно і без зайвих проблем оплачувати комуналку просто в месенджері найпопулярнішої у світі соціальної мережі.

«Поки в класичних банках люди як і раніше спозаранку займають черги до кас, ми зробили найбільш масову банківську послугу, оплату комунальних платежів, не тільки зручним, але й навіть захоплюючим заняттям, – говорить керівник напряму «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Оскільки комуналка – наймасовіша банківська послуга, не дивно, що першим платіжним ботом ПриватБанку в Facebook стали саме «Мої платежі».

Щоб оплачувати комуналку через Facebook, достатньо один раз знайти в месенджері бота «Мої платежі» і пройти просту реєстрацію. Для цього потрібно ввести номер свого телефону, останні чотири цифри номера картки та пароль від банку, який прийде на мобільний. Зараз оплата комунальних платежів через Facebook доступна тільки клієнтам ПриватБанку за раніше створеними шаблонами в Приват24 – меню «Мої платежі».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У Facebook запустили бота для оплати комунальних послуг
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 665 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz