Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2018 » Май » 3 » У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей»

Размещение новостей компаний

У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей»

Распечатать: У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей» | Комментировать: У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей»
Після успішного пілотного проекту, наприкінці квітня 2018 р. у Києві розпочалася основна частина всеукраїнського освітнього проекту «Здорове харчування для дітей», що присвячена Тарілці здорового харчування. До завершення шкільного року планується охопити 30 класів київських шкіл, тобто близько 1000 школярів. Заходи проводяться за підтримки мережі медичних клінік «Into-Sana».

Першими пройшли навчання учні 3-В класу Навчально-виховного комплексу №209 «Сузір’я» та учні 7-Б класу Першої Русанівської школи №182. Школярам програма сподобалася, адже вона базується на активній взаємодії ведучих та учасників та передбачає ігровий формат роботи. Також учні за бажанням можуть взяти участь у підготовці домашнього завдання – створити власну творчу Тарілку здорового харчування. Проект позитивно сприйняли вчителі, адже він є практичним продовженням знань, що входять до шкільної програми, а також батьки, оскільки проект мотивує дітей до правильного харчування у ігровій, ненав’язливій формі.

Мета проекту - підвищення рівня обізнаності школярів із засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя. Матеріали проекту узгоджені та рекомендовані до використання Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

«Наша задача – познайомити з Тарілкою здорового харчування кожну українську родину. Я б хотіла, щоб зображення Тарілки з’явилося на кожному холодильнику країни, щоб кожна сім’я поступово впроваджувала принципи здорового харчування у своє життя, - розповідає Ольга Ільюхіна, автор проекту «Здорове харчування для дітей». – Також разом з Асоціацією дієтологів України та мережею клінік «Into-sana» ми розробили Світлофор здорового харчування, який у максимально доступній формі показує дітям і дорослим, які продукти варто вживати часто (зелений), деколи (жовтий) або дуже рідко (червоний)».

«Доведено, що здоров’я людини на 80% залежить від чинників навколишнього середовища та раціону харчування, інші 20% обумовлені генетичною складовою, – пояснює Тетяна Поліщук, педіатр, дитячий гастроентеролог клініки Into-Sana. – Відтак, дуже важливо сформувати у дитини звичку до здорового раціону харчування, навчити любити та свідомо обирати ті продукти, що підвищать опірність організму до інфекцій, стресів. Проект «Здорове харчування для дітей» дозволяє зробити це в ігровій формі, доступній та цікавій дітям».

«Ми раді, що наші спільні з партнерами напрацювання національних рекомендацій зі здорового харчування і Тарілки здорового харчування стали основою освітнього проекту «Здорове харчування для дітей». Саме таке практичне втілення національних рекомендацій в ігровій та інтерактивній формі дозволить і дітям, і їхнім батькам виробити корисні звички і бути здоровішими», - зазначив Владислав Збанацький, заступник генерального директора «Центру громадського здоров’я».

Після оголошення про старт проекту до участі у майбутніх заходах вже зареєструвалися 207 шкіл і 6154 дитини з усієї України. Автори проекту запрошують до співпраці партнерів - соціально-відповідальні компанії, які готові підтримати проект і посприяти поширенню корисних знань серед школярів, вчителів і батьків.

Зареєструватися можуть вчителі та батьки за 2 хвилини за посиланням: https://goo.gl/brr1UW.
Проект запрошує до співпраці партнерів:
Пишіть на ZdoroveHDD@gmail.com.


Довідка про проект «Здорове харчування для дітей»:
• «Здорове харчування для дітей» - це ексклюзивний проект, розроблений ініціативною групою фахівців, для дітей від 6 до 14 років.
• Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів з засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя.
• Особливість програми в тому, що вона робить акцент на всесвітньо визнаних підходах до здорового харчування, і знайомить з ними школярів у інтерактивній та ігровій формі.
• Програму рекомендовано до проведення Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.
• При розробці програми також використано рекомендації Національної служби охорони здоров’я (NHS, Велика Британія), MyPlate (США).
• Теми заходів, які планується проводити протягом 2018-2019 років: «Тарілка здорового харчування», «Веселка на тарілці», «Солодкий урок», «Світлофор на кухні» та інші.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей»
Увеличить: У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей» Увеличить: У Києві стартував освітній проект «Здорове харчування для дітей»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 245 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz