Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2016 » Ноябрь » 7 » У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів

Размещение новостей компаний

У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів

Распечатать: У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів | Комментировать: У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів
У жовтні у Львові проходив Другий міжнародний конкурс скрипалів, генеральним партнером якого виступив український бренд «Світоч».

У неділю, 30 жовтня, у Львівській філармонії відбулась церемонія нагородження переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси, котрий тривав з 21 жовтня у приміщеннях музичної академії та філармонії Львова. Участь у конкурсі взяли 28 учасників з України, Польщі, Казахстану, Японії, Південної Кореї, Китаю, Франції, Ірландії, Іспанії та США.

Першу премію конкурсу скрипалів виборола виконавиця зі США Еллі Сах. Другу премію отримала молода скрипалька з Японії Еймі Вакуй. Володарка третьої премії – Меруерт Карменова з Казахстану. Лауреатами конкурсу стали Шусаку Като (Японія), Джі-Єон Лі (США), Роксана Квашніковска (Польща). Спеціальними призами конкурсу відзначили Девіда Тобіна (Ірландія), Яну Стадник (Україна), Ярославу Мелявську (Україна).
Завершився конкурс гала-концертом переможців у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. Диригував Тарас Криса.

Ансгар Борнеманн, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові: «Головна мета Nestlé на Міжнародному конкурсі скрипалів – підтримка та популяризація українських культурних традицій, розвиток музичної спадщини й талановитої молоді. Це – найліпший спосіб для суспільства мати гармонійний та успішний розвиток. В цьому році ми продовжили співпрацю з конкурсом і пишаємося тим, що він знову збирає таланти з усього світу у шоколадній столиці України, звідки у 1882 році розпочалась історія «Світоча». Від імені Nestlé я щиро дякую організаторам, членам журі, учасникам за чудове свято музики, яке вони подарували Львову і світу. Ми пишаємося тим, що «Світоч» бере участь у створенні цієї традиції».

«Світоч» – це бренд, який народився у Львові, бренд, що дарує щастя. Це місто завжди було і залишається беззаперечним осередком української духовності та національної ідентичності. Українські музиканти та виконавці надзвичайно талановиті, а завдяки конкурсу вони мають можливість орієнтуватися на найкращі світові взірці скрипальського мистецтва. Ця подія має на меті надихнути молодь України, а також всього світу йти за своїми мріями, досягати цілей та розвиватись. Завдяки міжнародному конкурсу пошириться слава про українську музику. Обов’язковим завданням для всіх учасників є виконання творів українських композиторів.

Олег Криса, професор Істменської музичної школи в Рочестері (США), почесний професор скрипки Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, почесний член Японської струнної асоціації викладачів: «Україні допомогли всі континенти музикою. Ми відкрили нові таланти, котрі згодом зможуть очолити оркестри світового рівня. Конкурс набирає популярність і вагу в усьому світі. Ми раді, що класичні твори українських композиторів виконують музиканти багатьох країн світу. Таким чином ми знайомимо широку аудиторію з досягненням української високої музики».

Міжнародний проект у Львові було створено у 2013 році. Конкурс традиційно складався з трьох турів. Взяти участь у конкурсі міг кожен виконавець віком від п’ятнадцяти до двадцяти дев’яти років. Загалом до участі у конкурсі отримали понад шістдесят заявок. Програма конкурсу складна, але має достойну нагороду. Призовий фонд конкурсу за перше місце – 20 тисяч євро, за друге – 10 тисяч євро, і за третє – 8 тисяч євро. Також були присуджені три спеціальні нагороди сумою в 1 тисячу євро.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів
Увеличить: У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів Увеличить: У Львові визначили переможців Другого міжнародного конкурсу скрипалів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 527 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz