Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2016 » Ноябрь » 19 » У столиці відбудеться бізнес-форум «Київ - місто підприємців»

Размещение новостей компаний

У столиці відбудеться бізнес-форум «Київ - місто підприємців»

Распечатать: У столиці відбудеться бізнес-форум «Київ - місто підприємців» | Комментировать: У столиці відбудеться бізнес-форум «Київ - місто підприємців»
21 листопада у столиці відбудеться бізнес-форум "Київ - місто підприємців" для приватних підприємців та малого бізнесу, організаторами якого виступають КМДА та Український союз промисловцив та підприємців. На форумі столична поінформує про реальні кроки на підтримку малого бізнесу та про нові ініціативи, спрямовані на успішний розвиток підприємництва у Києві. Зокрема, про впровадження програм компенсації відсотків за банківськими кредитами на створення нових робочих місць.

Будь-який київський підприємець на форумі зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу. Також у відкритому діалозі з місцевою владою учасники форуму зможуть обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, банківські програми кредитування малого бізнесу та заходи задля поліпшення бізнес клімату в країні.

Бізнес форум "Київ - місто підприємців" відбудеться 21 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (м.Київ, вул.Хрещатик, 36). Початок о 10:00. Участь у форумі - безкоштовна. Реєстрація - на kub.pb.ua/forums.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 805 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz