Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2016 » Октябрь » 24 » Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid узяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon у Лас-Вегасі

Размещение новостей компаний

Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid узяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon у Лас-Вегасі

Распечатать: Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid узяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon у Лас-Вегасі | Комментировать: Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid узяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon у Лас-Вегасі
Єдиний представник Європи на найбільшій світовій події фінтехіндустрії Money 20/20 Hackathon, команда українських програмістів ПриватБанк Corezoid стала переможцем Visa Challenge і одним із переможців глобального хакатону.

У ході унікального хакатону, що пройшов в американському Лас-Вегасі, більше 600 розробників зі 106 команд у ході 24-годинної роботи змогли представити своє бачення майбутнього платіжних інструментів і фінансового ринку. Команді ПриватБанк Corezoid перемогу в номінації Visa Challenge й одне з призових місць глобального хакатону приніс сервіс Share.CreditCard, який дає користувачам можливість ділитися один з одним доступом до своєї банківської картки.

«Платіжна індустрія переживає безпрецедентний обсяг інновацій і зростання, і багато з них представлено на щорічній Money 20/20 конференції та народжується на цьому хакатоні, – наголошується в офіційному блозі Visa, головного спонсора Money 20/20 Hackathon. – Учасникам хакатону було надано доступ до основних API Visa через платформу з відкритим вихідним кодом, розроблену, щоб допомогти фінансовим інститутам, торговельним підприємствам і технологічним компаніям зробити сервіс оплати покупок ще більш зручним та інноваційним».

Новий сервіс Share.CreditCard, запущений на Money 20/20 Hackathon, дозволить людям по всьому світі замість звичного, але дорогого або не дуже швидкого переказу грошей через системи переказів або р2р-сервіси, надавати миттєвий і безкоштовний прямий доступ до карток і рахунків. Такий сервіс використовує технологію токенів Visa і забезпечує найвищий рівень безпеки транзакцій.

Користувачі Share.CreditCard за допомогою мобільного додатка можуть легко ділитися доступом до грошей, завдяки чому друзі та рідні отримають швидкий тимчасовий доступ до картки, щоб оплатити покупку в безконтактних POS-терміналах або зняти готівку в банкоматах з підтримкою NFC.

«Усі класичні системи переказу грошей переміщують гроші з пункту А в Б. Поєднання таких сучасних технологій, як nfc, tokens і corezoid, дозволяють переосмислити звичні способи грошових переказів, зробити їх миттєвими та безкоштовними, прибрати тертя (посередників, комісії, складні форми) і надавати доступ до грошей в 1 клік», – зазначив винахідник Share.CreditCard, заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid узяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon у Лас-Вегасі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 691 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz