Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2019 » Май » 29 » Vеga оголосила про відмову від міді

Размещение новостей компаний

Vеga оголосила про відмову від міді

Распечатать: Vеga оголосила про відмову від міді | Комментировать: Vеga оголосила про відмову від міді
Національний телеком-оператор Vega активно переводить клієнтів з мідних на оптоволоконні мережі.

Завдяки новому способу передачі даних в абонентів, які раніше отримували сервіс через мідні лінії зв’язку, з'явилася можливість користуватися всім спектром продуктів — швидкісним доступом в Інтернет, IP-телефонією, інтерактивним TV. З моменту старту проекту високу якість інновацій вже оцінили понад двадцять тисяч користувачів, яким замінили технології з мідних на оптичні.

«Ми з Vega вже понад 5 років, від моменту переїзду до нового офісу. Телефон перенесли з попередньої адреси. На телефонну лінію одразу під'єднали також і Інтернет. Було зручно, тому що через один кабель отримували обидві послуги, та швидкості Інтернету на той час було цілком достатньо. З часом бізнес трохи розширився, з’явилась потреба у вищій швидкості. У березні 2019 року наш офіс переключили на оптику. Переваги у вигляді суттєвого збільшення швидкості помітили відразу. Якість телефонного зв’язку теж приємно вразила, та ще й зрозуміли, що тепер телефон легко перенести на будь-яку локацію і не треба знову прокладати кабель, тому що відтепер це – IP-телефонія. Рекомендую всім власникам бізнесу не боятися нових технологій і сміливо переходити на оптику, це може бути трохи дорожче, але дуже полегшить життя ваших компаній», – поділився приватний підприємець Тихон Кононов.

Наразі міграція абонентських сервісів здійснюються в більшості великих міст по всій території України. В планах оператора перевести всіх клієнтів, які отримують послуги за допомогою мідних мереж, на оптичні до кінця 2020 року.
«Оптоволоконний інтернет поступово зайняв лідируючі позиції на світовому ринку IT-технологій. Висока швидкість передачі інформації, чистота сигналу, надійність — все це не просто властивості оптики, а запорука надання якісних послуг. Прагнення повністю відповідати міжнародним стандартам зв’язку сприяли запуску програми переключення, основна мета якої – задовольнити запити навіть найвимогливіших споживачів. Зараз проект в активній фазі, та з кожним днем кількість щасливих абонентів зростає. Ми плануємо рухатися далі до повної заміни застарілих технологій», – прокоментував Генеральний директор національного телеком-оператора Vega Мурат Чинар.

Переключення на оптичні магістралі передачі даних проводиться без додаткових витрат для абонентів. Попередньо співробітники компанії інформують мешканців про нову технологію, порядок і строки проведення інсталяційних робіт.
_____

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Vеga оголосила про відмову від міді
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 101 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz