Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Июль » 25 » Відбувся рекордний аукціон: продано лот за понад 243 млн грн

Размещение новостей компаний

Відбувся рекордний аукціон: продано лот за понад 243 млн грн

Распечатать: Відбувся рекордний аукціон: продано лот за понад 243 млн грн | Комментировать: Відбувся рекордний аукціон: продано лот за понад 243 млн грн
18 липня у системі ProZorro.Продажі відбувся успішний аукціон, у ході якого було реалізовано лот за рекордною на даний момент ціною – 243 675 000 грн. На продаж виставлялося право вимоги за кредитом вітчизняного автовиробника із автомобілебудівними та виробничими цехами у Запоріжжі. Актив перебував на балансі АТ «Дельта банк».

Менше місяця тому, 27 червня, у ProZorro.Продажі відбувся аукціон, на якому було продано лот за майже 120 млн грн. На цьому тижні – реалізовано актив за удвічі вищою ціною. Обидва аукціони на сьогодні є свого роду рекордними продажами для Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«Це – «точкові перемоги», які не можуть не тішити. Та ми продовжуємо роботу над підвищенням загальної ефективності продажу активів і випробовуємо нові підходи. Наша система ProZorro.Продажі, за великим рахунком, також починалась як своєрідний експеримент – «пілотний проект», який за стислі строки довів, що Фонд обрав правильний вектор. А уже восени плануємо випробувати новий інструмент – голландські аукціони», – сказала Світлана Рекрут, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Як відомо, до кінця цього року Фонд гарантування планує виставити на продаж у систему ProZorro.Продажі усі активи банків, що ліквідуються, і уже до кінця 2018-го – реалізувати щонайменше 80% з них.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 461 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz