Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2018 » Ноябрь » 22 » ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Размещение новостей компаний

ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Распечатать: ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ! | Комментировать: ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!
З 6 по 9 лютого 2019 р. у Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародна виставка подарунків та товарів для дому ProMaisonShow. На виставці буде представлений широкий асортиментний ряд подарункової продукції, бізнес-сувенірів, біжутерії та модних аксесуарів, декору та предметів інтер'єру, домашнього текстилю, посуду, кухонних аксесуарів та товарів господарсько-побутового призначення як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Тематичні розділи:

WORLD OF GIFTS Trade Show (подарунки та сувеніри; бізнес-подарунки; електронні подарунки; м'яка іграшка; біжутерія та модні аксесуари; подарункова упаковка; Handmade).
DÉCOR Trade Show (предмети декору та інтер'єру; дизайнерські меблі; декоративне освітлення; флористика; домашній текстиль).

Textile Trade Show (інтер'єрні тканини; декор для вікон; тканини для меблів; текстиль для спальні; текстиль для кухні; столова білизна; текстиль для ванної; текстильне покриття для підлоги та килими).

TABLEWARE Trade Show (кухонний посуд та аксесуари; сервірувальний посуд; столові прилади; дитячий посуд; одноразовий посуд; професійний посуд; посуд для HoReCa).

HOUSEHOLD Trade Show (товари господарсько-побутового призначення; предмети та інвентар для прибирання приміщень; побутова хімія та професійні миючі засоби; аксесуари та супутні товари).

Виставку супроводжуватиме насичена ділова та конкурсна програма.

Щоденно на центральному подіумі будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних і зарубіжних експертів галузі, дизайнерів, декораторів.

Одночасно в ці дати буде проходити спеціалізована виставка Textile Trade Show

Участь у виставці ProMaisonShow - це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу. Впевнені, що отримана Вами інформація та контакти послужать потужним імпульсом у розвитку Вашого бізнесу, а запропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура зроблять захід центром активних комунікацій серед професіоналів ринку подарунків та товарів для дому.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1А, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Організатор: Виставкова компанія «Парус Експо Медіа» - провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України в сегменті подарунків і товарів для дому.

З питань участі звертайтесь: ТОВ «Парус Експо Медіа» тел.:(044)484-68-91,
e-mail: expo@pem.com.ua , www.pem.com.ua


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 154 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz