Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Сентябрь » 14 » Вклад «ОТП Подвійний» - подвійний улов від OTP Group: 3-місячний депозит та інвестиційний фонд на 12 місяців

Размещение новостей компаний

Вклад «ОТП Подвійний» - подвійний улов від OTP Group: 3-місячний депозит та інвестиційний фонд на 12 місяців

Распечатать: Вклад «ОТП Подвійний» - подвійний улов від OTP Group: 3-місячний депозит та інвестиційний фонд на 12 місяців | Комментировать: Вклад «ОТП Подвійний» - подвійний улов від OTP Group: 3-місячний депозит та інвестиційний фонд на 12 місяців
ОТП Банк та КУА «ОТП Капітал» пропонують спільний акційний продукт - вклад «ОТП Подвійний», що розширює інвестиційні можливості клієнтів завдяки поєднанню двох різних фінансових інструментів: 3-місячного депозиту від ОТП Банку та 12-місячного інвестиційного фонду від ОТП Капітал. Сума вкладу розподіляється на дві рівні частини між цими складовими. Співпраця двох стратегічних партнерів з ОТП Групи генерує подвійні зусилля для досягнення найкращого інвестиційного результату, подвійний контроль за ризиками та подвійний захист інвестицій.

Вклад «ОТП Подвійний» передбачає фіксовану підвищену відсоткову ставку за депозитом, що є на 3 пункти вищою від стандартного депозиту в ОТП Банку та складає 15% річних, а також можливість одержати додатковий дохід від участі у фонді за рахунок інвестування коштів у облігації внутрішньої державної позики, що наразі приносять близько 16% річних. Додатковою перевагою є вдвічі менші податки на прибуток від фонду, що виплачується у вигляді дивідендів та оподатковується за ставкою 9% (+1,5% військового збору).

Надійність вкладу підкріплюється не лише багаторічним досвідом та бездоганною репутацією ОТП Групи, але й державними гарантіями. Депозит від ОТП Банку гарантується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Стратегія інвестиційного фонду передбачає інвестування коштів в облігації, що гарантовані державою.

«Вперше подібний «гібридний» вклад в Україні з’явився у 2012 році на основі позитивного досвіду угорських колег з керуючої компанії OTP Fund Management та угорського OTP Bank. Останні роки ОТП Капітал та ОТП Банк двічі на рік пропонують такий вклад своїм клієнтам для того, щоб вони мали змогу спробувати вкладення у інвестиційні фонди та змогли отримати підвищену ставку за депозитом. Зазвичай інвестування коштів в такий вклад приносить дохідність на 3-5 відсоткових пунктів вищий, ніж ставки за звичайними депозитами. Цього разу отримати подвійний улов переваг можна лише до середини жовтня, але загальний обсяг пропозиції обмежений, тож не раджу відкладати інвестування на останній день», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 60 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz