Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Июнь » 22 » XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm

Размещение новостей компаний

XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm

Распечатать: XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm | Комментировать: XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm
ADATA® Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM і продуктів NAND Flash, повідомляє, що підписано партнерську угоду з професійною північноамериканською кіберспортивною командою J.Storm, що свідчить про початок ініціатив масштабної підтримки кіберспорту на світовому рівні. Нове партнерство між XPG і J.Storm включатиме співробітництво по кіберспортивним дисциплінам Dota2 і Fortnite. За умовами угоди J.Storm буде використовувати виключно ігрові гарнітури XPG, твердотільні накопичувачі і пам'ять DRAM.

J.Storm - професійна команда північноамериканського кіберспорту на чолі із зіркою NBA Джеремі Лін (Jeremy Lin). Завдяки цьому партнерству J.Storm буде відігравати важливу роль в розробці і тестуванні новітніх ігрових продуктів XPG. Їх відгуки і поради допоможуть на етапі створення нових продуктових лінійок XPG, для того, щоб запропонувати геймерам всіх рівнів радикальні інновації.

«XPG екстремально задоволена партнерством з J.Storm, - сказав Алекс Йен (Alex Yin), глава XPG Business Group. - Для нас велика честь співпрацювати з командою J.Storm, разом ми сподіваємося досягти серйозних результатів на полях кібер-боїв, разом з тим істотно вплинути на індустрію кіберспорту».

«J.Storm в захваті від співпраці з XPG. Ми готові використовувати новітнє і якісне спорядження для підвищення результативності наших команд. Ми рвемося в бій! Сподіваємося, що спільними зусиллями можемо зробити дуже багато протягом найближчих років», - сказав Чендлер Дент, директор по бізнесу J.Storm.

Партнерство XPG з J.Storm буде грунтуватися на традиційних цінностях бренда, таких як, прагнення до досконалості дизайну і злагодженій командній роботі, а також на бажанні допомогти професіоналам кіберспорту досягти нових висот і персональних успіхів.
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 91 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz