Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2021 » Жовтень » 26 » Спорт у великому місті: ти встигнеш усе!

Розміщення новин компаній

Спорт у великому місті: ти встигнеш усе!

Зізнайся, тільки чесно: скільки разів ти вирішував вести здоровий спосіб життя та щодня займатися спортом? Усі навколо тільки те й роблять, що закликають змінити своє життя та почати щось робити зі своїм тілом — блогери з екранів смартфонів, зірки на телебаченні та статті у ЗМІ. Однак твій типовий день, як жителя великого міста, виглядає приблизно так:

  • сніданок на ходу чи його просто замінює ранкова кава;
  • сидиш у заторах на дорогах на шляху до роботи за кермом чи у громадському транспорті;
  • відсиджуєшся за компьютером 9-годинний робочий день;
  • знову затори на дорогах на шляху до домівки;
  • пізня вечеря, та й домашні справи ніхто не скасовував...

Не дивно, що нам іноді просто не вистачає часу на фізичні навантаження й бракує бажання займатися спортом.

Якщо ти цінуєш свій час і хочеш отримувати максимум від занять спортом, спробуй новий формат тренувань, – фітнес-боксинг. Для України він новий, але дуже популярний в Америці та Європі.

Комплекс, що триває усього 33 хвилини, замінює годинне тренування у звичайному спорт клубі. Що ж роблять ці 33 хвилини максимально ефективними:

  • перевірені вправи з фітнесу, що покращують загальний фізичний стан, підвищують витривалість, силу і гнучкість;
  • рухи з єдиноборств — боксу, кікбоксингу, змішаних бойових мистецтв. Під час безперервного виконання атакуючих і захисних рухів тіло отримує оптимальне кардіонавантаження;
  • тренування із боксерськими мішками, які зумовлюють потужний викид адреналіну та позитивні емоції.

Спробувати фітнес-боксинг на собі можеш в мережі FITGY.X. Клуби працюють із 7:00 до 22:00, у неділю — із 8:00 до 15:00. Можна приходити на тренування у будь-який час. Не потрібно заздалегідь записуватися або ж боятися спізнитися. Всі тренування проходять з тренером.

Жодних спарингів чи синців – фітнес-боксинг розрахований лише на красиве тіло та потужний заряд енергії! Завдяки поєднанню фітнесу та боксингу ти зможеш швидко пропрацювати всі групи м’язів, спалити до 500 ккал і зарядитися енергією, якої вистачить аж до наступного тренування.

Завітай до нового спорт-клубу мережі FITGY.X, що знаходиться у центрі Києва на вулиці Саксаганського, 40/85 або ж м. Осокорки, вул. Чавдар, 2!

________________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 650 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz