Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Апрель » 21 » Canon представляє комплект розробки ПЗ для компактного PowerShot G7 X Mark II

Размещение новостей компаний

Canon представляє комплект розробки ПЗ для компактного PowerShot G7 X Mark II

Распечатать: Canon представляє комплект розробки ПЗ для компактного PowerShot G7 X Mark II | Комментировать: Canon представляє комплект розробки ПЗ для компактного PowerShot G7 X Mark II
Київ, Україна, 20 квітня 2017 – Компанія Canon Europe, світовий лідер в області створення та обробки зображень, анонсує випуск комплекту розробки ПЗ для PowerShot G7 X Mark II – компактної камери з високою якістю відтворення зображень. Компанія врахувала відгуки розробників ПЗ і створила комплект, що дозволяє керувати величезною кількістю ключових функцій PowerShot G7 X Mark II. Серед них керування масштабуванням і експозицією, важливими складовими при 3D-скануванні та медичних дослідженнях.

Новий комплект розробки ПЗ доступний для учасників програми Canon Digital Imaging Developer безкоштовно. Програма пропонує скористатися різними інструментами розробки через онлайн-хаб і надає їх третім сторонам – компаніям-розробникам ПЗ, що бажають інтегрувати продукцію Canon у свої інноваційні рішення.

Комплект розробки ПЗ сумісний із Windows та Mac OS X і тепер доступний для регіону EMEA відповідно до загальноприйнятих негарантійних зобов'язань.

Необхідне оновлення ПЗ для PowerShot G7 X Mark II (включно з оновленням пакета розробки ПЗ) для сумісності з комплектом розробки програмного забезпечення.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Canon представляє комплект розробки ПЗ для компактного PowerShot G7 X Mark II
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 247 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz