Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2019 » Сентябрь » 6 » Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ

Размещение новостей компаний

Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ

Распечатать: Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ | Комментировать: Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ
УММ-5к на базі КрАЗа – це другий спецвиріб від ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Тітал» для гірничо-збагачувальних комбінатів. Полтавський ГЗК уже більше року використовує спецавтомобіль УММ-5к на шасі КрАЗ-5401Н2.
Єристівський ГЗК, враховуючи високу результативність функціонування обладнання на базі КрАЗа, призначеного для змивання забруднень будь-якої складності з гірської техніки, отриманих під час експлуатації на запилених та забруднених об’єктах, замовив аналогічний зразок продукції, обравши у якості бази КрАЗ-5233НЕ.


До складу спецмашини входить шасі КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4х4; кабіна капотна, металева, тримісна, сидіння водія типу «пілот» на пневматичній підвісці, є кондиціонер; двигун W7.300, Євро-5, рядний, 6-циліндровий, із турбонаддувом, потужністю 300 к.с.; КЗП- дев’ятиступенева, двохдіапазонна; гальмівна система з АБС .

Надбудова на базі шасі - модульна, що складається з поліпропіленової цистерни та задньої надбудови. Для виконання робіт на висоті на даху передбачена робоча платформа. Задній відсік призначений для захисту компонентів установки від впливу погоди та умов кар'єру ЄГЗК. Передбачений і дизельний повітряний нагрівач потужністю 3кВт, для обігріву водяних комунікацій та миючого обладнання.

Автономний агрегат дозволяє проводити миття будь-яких поверхонь за допомогою одного або двох стволів високого тиску, має функцію підігріву води до максимальної температури 94°С. Насос високого тиску забезпечує максимальну стійкість до корозії та зношування через стирання, довгий термін експлуатації в екстремальних умовах. Завдяки високій продуктивності 0,5 л/с, підігріву води до 94°С та високому тиску 200 бар агрегат справляється навіть з самими жорсткими забрудненнями.

Здійснювати миття можуть одночасно два оператори, що зменшує час простою техніки, яка повинна постійно перебувати в експлуатації. За допомогою набору аксесуарів та додаткових подовжуючих телескопічних насадок, миття можна проводити в важкодоступних місцях. Із урахуванням великих габаритів гірської техніки ці насадки допоможуть проводити мийку забруднень на висоті.
_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 56 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz