Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2018 » Февраль » 16 » До 2025 року 100% пакувальних матеріалів для МакДональдз надходитимуть з відновлюваних, повторно використовуваних або сертифікованих матеріа

Размещение новостей компаний

До 2025 року 100% пакувальних матеріалів для МакДональдз надходитимуть з відновлюваних, повторно використовуваних або сертифікованих матеріа

Распечатать: До 2025 року 100% пакувальних матеріалів для МакДональдз надходитимуть з відновлюваних, повторно використовуваних або сертифікованих матеріа | Комментировать: До 2025 року 100% пакувальних матеріалів для МакДональдз надходитимуть з відновлюваних, повторно використовуваних або сертифікованих матеріа
Корпорація МакДональдз оголосила свої цілі щодо вдосконалення процесу пакування та сприяння значному скороченню кількості відходів, щоб позитивно впливати на громади, в яких компанія працює по всьому світу.

До 2025 року 100% пакувальних матеріалів для МакДональдз надходитимуть з відновлюваної, використовуваної повторно або сертифікованої сировини, переважно із сертифікацією Лісової опікунської ради (Forest Stewardship Council). Також корпорація МакДональдз поставила собі за мету до 2025 року в 100% своїх ресторанів піддавати вторинній переробці пакувальні матеріали, які використовують для обслуговування клієнтів. У мережі МакДональдз розуміють, що інфраструктура повторного використання матеріалів, законодавчі норми та поведінка споживачів відрізняються від міста до міста та від країни до країни по всьому світу, але МакДональдз планує брати активну участь у пошуку рішень та сприяти значним змінам.

Це розширення попередньої мети МакДональдз, згідно з якою до 2020 року 100% пакувальних матеріалів, виготовлених на основі деревинної сировини, надходитиме з використовуваних повторно або сертифікованих джерел, що не передбачають вирубки лісу.

«Як найбільша ресторанна компанія у світі, ми зобов'язані використовувати наші масштаби на користь, щоб сприяти змінам, які матимуть значний вплив по всьому світу», – розповіла Франческа Дебіаз, керівник системи постачань корпорації МакДональдз та керівник з питань сталого розвитку. «Наші споживачі повідомляють нам про те, що відходи від пакування є головною екологічною проблемою, вирішення якої вони хотіли би побачити від нас. Наша мета – сприяти змінам, яких очікують наші споживачі, та скоротити використання навіть тих пакувальних матеріалів, які виготовлені з відповідальним підходом та придатні для переробки й подальшого повторного використання. Ми працюємо в наших ресторанах та за їх межами, сприяючи збільшенню обсягів повторного використання матеріалів та створенню чистіших громад».

Задля досягнення цих цілей, корпорація МакДональдз співпрацюватиме із провідними експертами галузі, місцевими органами влади та екологічними об'єднаннями, вдосконалюючи практику пакування та повторного використання матеріалів. Ця співпраця матиме на меті створення кращих зразків пакувальних матеріалів, впровадження інноваційних програм повторного використання, нових програм вимірювань, навчання персонал ресторанів, а також клієнтів закладів.

«Ці заяви стосуються також МакДональдз в Україні, яка бере на себе зобов’язання використовувати свої масштаби на користь української громади та бути відповідальною компанією, яка віддана людям та планеті. В Україні ми вже використовуємо 100% паперової упаковки, виготовленої із сировини, сертифікованої Лісовою опікунською радою. Наші співробітники сортують для переробки картон та поліетиленову упаковку, в якій отримують інгредієнти від наших постачальників. Ми з нетерпінням чекаємо, коли у співпраці з колегами з корпорації МакДональдз, зможемо досягти цих глобальних цілей для наших відвідувачів та для планети загалом», - зазначив генеральний директор компанії МакДональдз в Україні Гжегож Хмелярський.

Корпорація МакДональдз вперше почала приділяти увагу покращенню процесу пакування майже 25 років тому із започаткуванням інноваційного партнерства із Фондом захисту навколишнього середовища (Environmental Defense Fund). Завдяки цій ініціативі, скорочено використання пакувальних матеріалів на понад 300 млн фунтів, перероблено 1 млн тонн гофротари та на 30% скорочено кількість відходів протягом десятиліття після укладання партнерства. У 2014 році компанія приєдналася до програми Всесвітнього фонду дикої природи (World Wildlife Fund) Global Forest & Trade Network і встановила цілі щодо належного використання деревної сировини для виготовлення пакувальних матеріалів, зокрема, віддаючи перевагу тим, які рекомендує Лісова опікунська рада.

Зараз 50% пакувальних матеріалів МакДональдз для клієнтів по всьому світу надходять із відновлюваних, використовуваних повторно або сертифікованих джерел, а 64% пакування, виготовленого на основі деревної сировини – із сертифікованих або повторно використовуваних матеріалів. Окрім того, приблизно 10% ресторанів МакДональдз по всьому світу забезпечують вторинну переробку пакувальних матеріалів.

«Ми прагнемо робити ще більше, піднімаючи рівень уявлень про відповідальну компанію, яка віддана людям і нашій планеті», – заявила Дебіаз.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 224 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz