Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Июль » 24 » ФУНКЦІЯ ПАРИ У ПРАЛЬНИХ МАШИНАХ LG – СУПЕРСИЛА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ

Размещение новостей компаний

ФУНКЦІЯ ПАРИ У ПРАЛЬНИХ МАШИНАХ LG – СУПЕРСИЛА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ

Распечатать: ФУНКЦІЯ ПАРИ У ПРАЛЬНИХ МАШИНАХ LG – СУПЕРСИЛА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ | Комментировать: ФУНКЦІЯ ПАРИ У ПРАЛЬНИХ МАШИНАХ LG – СУПЕРСИЛА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ
Що знаходиться у вільному доступі, швидко та ефективно очищує речі, окрім води? Це пара!

Компанія LG Electronics досягла значних успіхів у розробці пральних машин, завдяки застосуванню у пристроях функції пари. Пара у пральних машинах LG використовується для того, щоб знищити усі бактерії та усунути неприємні запахи з одягу. Так, усі бактерії знищуються під впливом пари температурою понад 100 °C.

Функція TrueSteam™ – один з найефективніших способів перемогти мікроби. Парогенератор у пральній машині LG нагріває воду до температури 100 °C, утворюючи пару. LG TrueSteam™ знищує до 99,9% алергенів та бактерій, залишки шерсті домашніх тварин, омертвілі клітини шкіри та цвіль.

Функція «Освіжити парою» у пральній машині LG дозволяє усього за 20 хвилин розрівняти незначні складки та усунути неприємні запахи з одягу, не пошкодивши при цьому навіть найделікатніші тканини.

*
Освіжити пароюТМ
Розрівнює незначні складки та усуває неприємні запахи з одягу усього за 20 хвилин

Технологія «Пом’якшити парою» у пральних машинах LG пом’якшує одяг без застосування будь-яких хімічних засобів, розрівнюючи тканину та надаючи їй первісного вигляду. Залишки мила та кондиціонера для білизни, що можуть подразнювати чутливу шкіру, більше не є проблемою, оскільки замість синтетичних миючих засобів використовується чиста пара.

*
Пом’якшити пароюТМ
Пом’якшує одяг за допомогою чистої пари

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ФУНКЦІЯ ПАРИ У ПРАЛЬНИХ МАШИНАХ LG – СУПЕРСИЛА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz