Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2019 » Май » 20 » Київстар обмінює старі смартфони на нові зі знижкою

Размещение новостей компаний

Київстар обмінює старі смартфони на нові зі знижкою

Распечатать: Київстар обмінює старі смартфони на нові зі знижкою | Комментировать: Київстар обмінює старі смартфони на нові зі знижкою
Київстар першим серед мобільних операторів України запустив програму обміну старих телефонів на нові 4G-смартфони зі знижкою – Trade-in.

Щоб обміняти свій старий смартфон, треба відвідати один із фірмових магазинів Київстар та пред’явити його співробітнику магазину, котрий оцінить його вартість. А купуючи 4G-смартфон абонент отримає знижку у розмірі оціненої вартості старого девайсу. Також клієнти Київстар можуть оформити покупку з розстрочкою платежу, щоб сплатити різницю у вартості нового смартфону.

У трійку найпопулярніших старих смартфонів, котрі були обміняні за період тестової роботи послуги, потрапили:

1. Samsung Galaxy J1 (2016);
2. Samsung Galaxy J3 (2016);
3. Samsung Galaxy J5 (2016).

А в список найпопулярніших 4G-смартфонів, котрі в рамках програми купують клієнти, увійшли:

1. Samsung Galaxy J6;
2. Xiaomi Redmi 6A;
3. Samsung Galaxy A7.

«Київстар пропонує своїм клієнтам найшвидший у середньому по Україні мобільний інтернет.. І щоб вони з легкістю могли перейти на смартфони з підтримкою 4G, ми першими серед телеком-рітейлерів запустили програму обміну. Наприклад, обмінявши старий Samsung Galaxy J5 на новий Galaxy A7, вони можуть заощадити до 35% вартості покупки» – коментує Ольга Смисльонова, директор з роздрібних продажів Київстар.

Наразі програма обміну діє у понад 420 фірмових магазинах Київстар. Із повним переліком магазинів та детальними умовами програми можна ознайомитися за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/trade-in.

Оцінити переваги швидкісного 4G від Київстар із новим смартфоном наразі можна у 5994 населених пунктах, де проживає 27,5 млн чоловік – більше 65% населення України. Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.
_____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Київстар обмінює старі смартфони на нові зі знижкою
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 78 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz