Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2019 » Июль » 13 » Компанія Fly Technology представляє новий трьохосьовий стабілізатор для DSLR камер AK4500 виробництва FeiyuTech

Размещение новостей компаний

Компанія Fly Technology представляє новий трьохосьовий стабілізатор для DSLR камер AK4500 виробництва FeiyuTech

Распечатать: Компанія Fly Technology представляє новий трьохосьовий стабілізатор для DSLR камер AK4500 виробництва FeiyuTech | Комментировать: Компанія Fly Technology представляє новий трьохосьовий стабілізатор для DSLR камер AK4500 виробництва FeiyuTech
Компанія Fly Technology (flytechnology.ua), професійний дистриб'ютор високотехнологічних гаджетів в Україні, повідомляє про відкриття попередніх замовлень на FeiyuTech AK4500, продажі якого стартують наприкінці липня.

З часу релізу на NAB 2019 професійного стабілізатора DSLR камер FeiyuTech AK4500, він привернув багато уваги. Згідно специфікаціям, AK4500 досяг неперевершених показників у дизайні, корисному навантаженні, власній вазі, можливостях використання та модифікації у порівнянні з стабілізаторами того ж класу. Фінансово ефективний трьохосьовий стабілізатор FeiyuTech AK4500 - це новий блокбастер індустрії стабілізаторів та зірка серед стабілізаторів, що носяться. Зважаючи на це, у майбутньому варто очікувати великої кількості високоякісного контенту, створеного з використанням FeiyuTech AK4500!

FeiyuTech AK4500 це трьохосьовий стабілізатор з можливостями модифікації та високопродуктивними функціями. Спираючись на оновлену філософію дизайну, AK4500 використовує універсальні ручки, завдяки чому користувачі можуть обирати між двома режимами керування стабілізатором. Також користувачі можуть у один клік переключатися між портретним та альбомним режимами. Двошарова швидкозйомна крепіжна планка та трьохосьовий замок забезпечують зручність встановлення та балансування; як найлегший стабілізатор з найбільшим навантаженням у своєму сегменті, FeiyuTech AK4500 оснащено сенсорним LCD-екраном, на якому можна змінювати параметри як стабілізатора, так і камери; крім цього, стабілізатор має підтримку режимів “shadow hunting” та “inception”.

Завдяки розбірній конструкції, універсальні ручки можуть використовуватись у позиції з малим кутом зйомки, що робить їх зручнішими у використанні. Завдяки цьому, оператор менше втомлюється за довгий зйомочний день та може створювати плавніший контент з FeiyuTech AK4500. Звичайно, користувачі з легкістю можуть повернути ручки у традиційну позицію, якщо це знадобиться для зйомки. У універсальних ручок є унікальна особливість - якщо їх від’єднати від стабілізатора, то вони працюють як пульт дистанційного керування. Це відкриває багато нових можливостей при використанні стабілізатора.

Не менш важливими характеристиками FeiyuTech AK4500 є максимальне навантаження та власна вага стабілізатора. Завдяки використанню безщіткових моторів нової генерації (з сильнішим магнітним полем та вищим крутним моментом) можливе навантаження збільшилось до 4,6 кг, що зробило його сумісним з усіма популярними DSLR камерами, представленими на ринку. Це найбільша грузопідйомність серед трьохкілограмових стабілізаторів.
Раніше налаштування моторів перед зйомкою було справжнім випробуванням для користувачів-початківців. FeiyuTech AK4500 пропонує креативне рішення цієї проблеми: стабілізатор має новий продуктивний чіп з інтелектуальним алгоритмом компенсування вібрації. Поєднуючи роботу чіпа з можливостями мотора власної розробки (з високим крутним моментом), розробники стабілізатора створили систему автоматичного регулювання сили компенсації.

FeiyuTech AK4500 відкриває перед користувачами більше можливостей, ніж інші пристрої того ж класу. Цей стабілізатор має підтримку найпопулярніших режимів: “inception”, “shadow hunter”, та “time-lapse”. Поєднуючи їх з різними техніками зйомки оператор може досягти неперевершених результатів. Також система дозволяє переключатися між портретною та альбомною орієнтацією у лише один клік.

Якщо порівнювати з іншими трьохосьовими стабілізаторами, найбільш унікальними властивостями FeiyuTech AK4500 є ручки з двома варіантами утримування, що дозволило досягти нового рівня у практичності та зручності використання. Грузопідйомність у 4,6 кг не тільки вище ніж у старій версії, але й випереджає інші стабілізатори представлені на ринку. Це при тому, що AK4500 легше за інші стабілізатори того ж рівня на 1,6 кг. Крім того, зміни торкнулися і програмного забезпечення: з’явилася автоматичне інтелектуальне регулювання сили компенсації; підтримка режимів “inception” та “shadow hunting”; легке переключення з альбомного у портретний режим і назад; ексклюзивний сенсорний LCD екран. Загалом, AK4500 піднявся на новий рівень, відкриваючи перед користувачами нові горизонти та задаючи новий тренд у індустрії трьохосьових стабілізаторів.
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Компанія Fly Technology представляє новий трьохосьовий стабілізатор для DSLR камер AK4500 виробництва FeiyuTech
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 121 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz