Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2019 » Май » 19 » На АЗС компанії «Параллель» реалізується літнє пальне

Размещение новостей компаний

На АЗС компанії «Параллель» реалізується літнє пальне

Распечатать: На АЗС компанії «Параллель» реалізується літнє пальне | Комментировать: На АЗС компанії «Параллель» реалізується літнє пальне
До початку спекотного сезону компанія «Параллель» традиційно ввела в продаж літнє фірмове паливо – бензин, газ та дизельне пальне. Всі види палива відповідають стандартам ДСТУ та екологічним нормам Євро 5.

Використання бензину, газу або дизельного пального у відповідності до погодного температурного режиму дозволяє не лише оптимізувати фінансові витрати клієнтів, але й забезпечує безперебійну роботу автомобіля під час запуску двигуна, прогріві та експлуатації.

Літнє пальне має більш високу щільність, у ньому міститься менше летких компонентів, що практично виключає утворення парогазових корок у паливній системі автомобіля.

«Мережа наших АЗС розташовано в регіоні, де літній період відрізняється доволі високим температурним режимом. Тому традиційний перехід на літнє пальне, яке максимально адаптоване для роботи навіть у найспекотнішу погоду, дозволяє нашим клієнтам знизити витрати та зробити роботу автомобіля більш ефективною», - повідомила Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель».
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 84 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz