Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2019 » Апрель » 16 » На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію

Размещение новостей компаний

На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію

Распечатать: На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію | Комментировать: На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію
У квітні 2019 року в компанії «Параллель» для підтримання безпечної та безперебійної роботи електрообладнання на АЗС створено власну електротехнічну лабораторію.

Технічну компетентність лабораторії підтверджено Свідоцтвом Запорізького науково-виробничого центра стандартизації, метрології та сертифікації.

Сучасне обладнання нової електротехнічної лабораторії «Параллели» дозволяє швидко та якісно перевірити стан усіх електромереж та приладів.

Перші тестові вимірювання відбулись на одній з АЗС в місті Запоріжжя.

«Результати, отримані в ході перевірки, підтвердили, що обладнання АЗС, на якій відбувалось дослідження, відповідає всім нормам та вимогам технічної документації, – розповідає Сергій Пилипчук, в.о. Директора технічного департамента.
– Крім того, вже складено графік проведення електровимірювань на всіх АЗС компанії та створено подальший маршрут пересування нашої лабораторії по всім об’єктам «Параллели».
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 157 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz