Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Май » 22 » Надійність та якість - як символ Одеси

Размещение новостей компаний

Надійність та якість - як символ Одеси

Распечатать: Надійність та якість - як символ Одеси | Комментировать: Надійність та якість - як символ Одеси
Українському флагману у виробництві кабелю виповнилося 70 років.

Якщо говорити про символи Одеси, зрозуміло, перше, що спадає на думку - це оперний театр, Дерибасівська, пам'ятник Дюку...

Втім, є і менш явні, але не менш значущі символи. Можливо, про завод «Одескабель» не знають туристи, які відвідують наше місто, зате з його продукцією добре знайомі ті, хто, так або інакше, стикаються із кабелем у побуті та в роботі. І для них «Одескабель» - символ стабільності та якості.

У далекому 1949 році, в післявоєнній Одесі на базі декількох майстерень з виготовлення шнурів слабкого струму був організований завод. У 60-ті - підприємство оснастили новітнім імпортним обладнанням - і ОКЗ - став флагманом у випуску телекомунікаційних кабелів в рамках Союзу.

В кінці 80-х – засвоїли випуск волоконно-оптичної кабелю. Сьогодні - підприємство бере активну участь в, так званих, «зелених» проектах ...

До чого цей екскурс у минуле? Щоб зрозуміти, що за 70 років індустріальний красень здорово змінився, але є кілька речей, які залишилися незмінними - бажання крокувати в ногу з часом та відповідати запитам ринку, і розуміння того, що на застарілому обладнанні навряд чи вдасться «в'їхати» у світле майбутнє.

Завод запроваджує щорічну модернізацію обладнання - це все дозволяє йому залишатися у тренді. Дозволяє бути сучасним та потужним, але не забувати про традиційні цінності - якість та надійність.

Успіх сьогодні залежить не від уміння робити продукт, а від розуміння завдань і цілей своїх партнерів у комплексі. Тому, в останні роки велика увага приділяється не просто виготовленню продукції, а впровадженню сервісів по розробці інженерних рішень, контролю монтажу та забезпеченню гарантії якості. Це є взаємовигідною співпрацею, так простіше розуміти локальні потреби, і вбачаючи світові тенденції, готуватися до майбутнього.

У день ювілея прийнято підводити підсумки, але, коли йде мова про ювілей заводу «Одескабель», то підсумки варто підводити, хіба що, проміжні, надто вже часто піднімається планка поставлених завдань.

Чого досяг завод на сьогоднішній день?

Будь ласка: завод є абсолютним лідером національної кабельної галузі. Сьогодні у нього є мережа представництв в 6-ти найбільших містах України, співробітників на заводі налічується більше 900 чоловік, а у числі багатьох клієнтів в Україні - найбільші оператори зв'язку: «Укртелеком», МТС, «Київстар», «Lifecell», «Інтертелеком» , група компаній «Вега», атомні електростанції, залізниця, «Укренерго», «Укртранснафта», «Укртатнафта», «Нафтогаз», «Криворіжсталь», «ДТЕК» та ін.
Успішна робота протягом 70 років - це заслуга всіх людей, які стояли біля витоків, будували і розвивали завод «Одескабель». Цей колектив цінує кожного споживача і, тому, все робить надійно - як для себе.
У цьому і є секрет якості торгової марки «Одескабель».

ПРО КОМПАНІЮ:


ПАТ «Одескабель» - це унікальне виробниче підприємство, що об'єднує в собі протягом майже 70 років передовий виробничий досвід і відповідність тенденціям ринку. Зараз завод - найбільший виробник кабельної продукції телекомунікаційного та енергетичного сектору в Україні.
Стратегія підприємства - впроваджуючи новітні технології, пропонувати якісний продукт, забезпечуючи високу надійність сучасних мереж, як в Україні, так і в країнах Євросоюзу.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Надійність та якість - як символ Одеси
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz