Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июль » 4 » Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 можна придбати зі знижкою до 40%

Размещение новостей компаний

Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 можна придбати зі знижкою до 40%

Распечатать: Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 можна придбати зі знижкою до 40% | Комментировать: Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 можна придбати зі знижкою до 40%
Самоскид для перевезення сільськогосподарських та інших навалочних вантажів КрАЗ-5401С2 внесено до переліку техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок державного бюджету.

Часткова компенсація у розмірі 25% від вартості (без урахування ПДВ) придбаної техніки надається сільгосптоваровиробникам, які придбали з 01.01.2018 р. у заводів-виробників або їх дилерів техніку й обладнання згідно із затвердженим переліком та здійснили оплату через державний банк.
При цьому фермерські господарства можуть додатково ще отримати часткову компенсацію у розмірі 15% від вартості придбаної сільгосптехніки.

Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 створений на базі середньотоннажного самоскида КрАЗ-5401С2 (4х2) минулого року. Його дебют відбувся на Міжнародній виставці «Зернові технології - 2018», де зерновоз привернув увагу і отримав високу оцінку аграріїв та фермерів.

Платформа вантажівки - власного виробництва. Для підвищення завантажувального простору до 12 кубів серійну 7-кубову платформу коробчатої форми самоскида КрАЗ-5401С2 конструктивно змінили, збільшивши висоту бортів. Нова самоскидна платформа має задній борт, який при розвантаженні відкривається автоматично, керування ним здійснюється безпосередньо з кабіни водія. Також є розпашний задній борт. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром. Для захисту вантажу від атмосферних опадів встановлено дуги з тентом. Окрім сипучих зернових вантажів передбачена можливість перевезення вантажів у палетах.

Зерновоз КрАЗ-5401С2 дуже маневрений, завдяки мінімальному радіусу повороту в 7,5 м і невеликих - 6330х2500х2960, габаритах. Оснащений дизельним рядним двигуном Євро 5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев'ятиступеневою коробкою передач.

Кабіна - із максимальним рівнем комфорту: зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульована за кутом і висотою рульова колонка, функціональна панель приладів. Для зручності посадки-висадки кабіна має знижену компоновку.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» розраховує, що, завдяки участі в цій програмі, продукція підприємства стане більш доступною для українських споживачів. Це, в свою чергу, сприятиме завантаженню заводу та збільшенню його видатків у бюджети різних рівнів.
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 можна придбати зі знижкою до 40%
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 101 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz