Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2018 » Июнь » 28 » SOCAR почав розвивати новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо

Размещение новостей компаний

SOCAR почав розвивати новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо

Распечатать: SOCAR почав розвивати новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо | Комментировать: SOCAR почав розвивати новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо
SOCAR Energy Ukraine спільно з європейськими компаніями «VIALTIS» і «Instantic» почав розвивати в Україні новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо.

Результатом співпраці офіційного представника SOCAR підрозділу «С Кард Сервіс» і міжнародної датської компанії «VIALTIS» стала платформа, яка дозволяє користувачам розраховуватися за паливо на АЗК з мобільного телефону за допомогою SMS-повідомлень.

Даний спосіб оплати особливо вигідний для великих компаній, які більше не прив’язані до процесу видачі талонів або паливних карток. Відкриваючи свій кабінет на платформі, компанія закуповує необхідну кількість пального, а водії отримуючи 7-значний код у SMS-повідомленні розраховуються з його допомогою на АЗК. Таким чином, компанія може контролювати процес витрати пального і не мати територіальної прив’язки до місця знаходження транспортних засобів.

Даною системою, для оптимізації логістичних процесів, вже давно користуються у Європі. В Україні ж така функція з’явилася лише у цьому році.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: SOCAR почав розвивати новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 277 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz