Українці не шко...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Декабрь » 2 » Українці витрачають на гаджети по 2 млрд гривень в місяць

Размещение новостей компаний

Українці витрачають на гаджети по 2 млрд гривень в місяць

Распечатать: Українці витрачають на гаджети по 2 млрд гривень в місяць | Комментировать: Українці витрачають на гаджети по 2 млрд гривень в місяць
З початку року в Україні продано понад 4,5 млн мобільних телефонів і понад 350 тис. планшетних комп'ютерів на суму близько 17,5 млрд гривень.

Українці не шкодують грошей на гаджети. Так, за перші десять місяців поточного року в Україні продано понад 4,5 млн мобільних телефонів загальною вартістю близько 16 млрд гривень, а також понад 350 тис. планшетних комп'ютерів на суму близько 1,5 млрд гривень.
За даними компанії MOYO.ua, найбільш затребуваними серед українців є телефони Samsung — майже кожен третій проданий «мобільник» (29%). Другі за популярністю — смартфони від Apple (15%). Телефони від Huawei в Україні користуються майже таким самим попитом, як і iPhone - 13% від усіх проданих телефонів.

За статистикою середня вартість телефону в Україні становить 3 500 грн. При цьому за «айфони» покупці готові платити значно більше — в середньому iPhone коштує понад 16 тис. грн. Завдяки високим цінам на свої гаджети, компанія Apple, з часткою ринку в 15%, отримала 34% від усіх витрачених українцями на телефони грошей.
Що стосується ноутбуків, то прогнозованого ще кілька років тому витіснення їх планшетними комп'ютерами не сталося. «Таблетки» зайняли окрему нішу пристроїв і продаються приблизно в рівних кількостях з ноутбуками, але коштують значно дешевше. Всього з початку року на «ноути» українці витратили близько 4 млрд гривень, що майже в три рази більше, ніж на планшети.

Найчастіше в мережі MOYO.ua купують планшетні компьютери компаній Lenovo, Samsung і Asus. При цьому, більшість проданих «таблеток» працює під управлінням ОС Android. Для роботи з Windows українці вибирають ноутбуки від Asus, Dell і Lenovo

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Українці витрачають на гаджети по 2 млрд гривень в місяць
Увеличить: Українці витрачають на гаджети по 2 млрд гривень в місяць
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 308 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz