Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2017 » Март » 26 » “Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017

Размещение новостей компаний

“Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017

Распечатать: “Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017 | Комментировать: “Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017
Розробки підприємств-учасників Державного концерну “Укроборонпром” дебютують на одному з найбільших світових шоу в морській та авіаційно-космічній галузях оборонної промисловості LIMA-2017 (м. Лангкаві, Малайзія).

Понад десяти інноваційних зразків військової техніки представлені на об’єднаній експозиції Концерну, загальною площею понад 60 м. кв. Серед головних – літаки Ан-178 та АН-148-300-МП, броньований артилерійський катер «Гюрза» та десантно-штурмовий катер «Кентавр». На стенді також представлена низка авіаційних та протитанкових ракет різноманітних модифікацій та безпілотна техніка.

На цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, ДК “Укроборонпром” ставить собі за мету залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу.

LIMA – міжнародна оборонна виставка, що проводиться з 1991 року на малазійському острові Лангкаві під патронтом Міністерства оборони Малайзії раз на два роки. Загальна площа виставки – 120 тис. кв.м. Цього року організатори планують залучити 550 компаній з 38 країн світу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: “Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 411 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz